Edasi sisuni

27. jaanuaril toimus Eesti Noorte GP-sarja 5. etapp sulgpallis

27.jaanuaril 2018 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti Noorte GP-sarja 5.etapp sulgpallis, kus osales 170 sulgpallurit: Lätist, Soomest ja Eesti erinevatest klubidest. Parimad selgitati viies vanuseklassis ja viies mänguliigis. Turniiri korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi. Kokku peeti 14 väljakul kokku üle 300 mängu.
Võitjad vanuseklasside kaupa:
GD U19

                                                             1          Merit Mägi+Liisa-Lotta Tannik                         Triiton

                                                             2          Johanna Violet Meier+Liisbet Sugasep           Triiton

BD U19

                                                             1          Alexander Raudsepp+Cristopher Siilbaum    Triiton

                                                             2          Oskar Männik+Rannar Zirk                               Nõo SK

XD U19

                                                             1          Alexander Raudsepp+Merit Mägi                    Triiton

                                                             2          Oskar Männik+Johanna Violet Meier             Nõo SK/Triiton

BS U19

                                                             1          Cristopher Siilbaum                                            Triiton

                                                             2          Klaus Erik Kruus                                                  TSKeskus

GS U19                                               

                                                             1          Merit Mägi                                                           Triiton

                                                             2          Anna Martha Seer                                              TSKeskus

BD U17

                                                             1          Mihkel Mart Liim+Gregor Rämmal                  Triiton

                                                             2          Rain Pärna+Markus Saarepuu                          Triiton

GS U17

                                                             1          Liisbet Sugasep                                                   Triiton

                                                             2          Karoliine Inselberg                                             Triiton

BS U17

                                                             1          Rain Pärna                                                           Triiton

                                                             2          Markus Saarepuu                                               Triiton

GD U15

                                                             1          Karmen Ilves+Karoliine Inselberg                    Triiton

                                                             2          Lisa Berik+Mia Kask                                           Triiton

BD U15

                                                             1          Eliel Melleri+Jonatan Qvisen                            Soome

                                                             2          Mario Kirisma+Robin Schmalz                         TSKeskus

XD U15

                                                             1          Gregor Rämmal+Karoliine Inselberg              Triiton

                                                             2          Anton Berik+Emili Pärsim                                 Triiton

GS U15

                                                             1          Karmen Ilves                                                        Triiton

                                                             2          Marelle Salu                                                        Triiton

BS U15

                                                             1          Jonatan Qvisen                                                   Soome

                                                             2          Eliel Melleri                                                         Soome

GD U13

                                                             1          Annabel Rohtla+Meribel Rohtla                      Triiton

                                                             2          Mia Sakarias+Kadi-Liis Viibur                           TSKeskus

BD U13

                                                             1          Oliver Kristof Sokk+Tregert Gustav Värv        Triiton/TÜASK

                                                             2          Akseli Aalto+Alvar Melleri                                Soome

GS U13

                                                             1          Lisa Berik                                                              Triiton

                                                             2          Emili Pärsim                                                         Triiton

BS U13

                                                             1          Rene Leeman                                                      TSKeskus

                                                             2          Tregert Gustav Värv                                           TÜASK

GS U11

                                                             1          Laura-Liis Kale                                                     TSKeskus

                                                             2          Kertu Saksing                                                       Triiton

BS U11

                                                             1          Rasmus Roogsoo                                                Triiton

                                                             2          Oliver Puhtla                                                        Triiton

GS 13B

                                                             1          Eiprila Briede                                                      Dārta

                                                             2          Triin Aab                                                               TÜASK

BS 17B

                                                             1          Targo Lauk                                                           TSKeskus

                                                             2          Robin Uusen                                                        Triiton

BS 15B

                                                             1          Hugo Robin Õigus                                               Triiton

                                                             2          Mikk Mõts                                                            Triiton

BS 13B

                                                             1          Kaur Hallik                                                            Triiton

                                                             2          Mikk Otsla                                                            Pärnu SK

Tulemused leiad siit:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=9D4C561C-4D72-4C4E-8855-FE55C8F2AB73

 

Peakorraldaja

Heiki Sorge