Raul Käsner ja Kristjan Kaljurand võidukad Eesti GP-sarja meestepaaris mängus

6.-7.jaanuaril 2018 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja 3.etapp sulgpallis, kus osales üle 200 sulgapalluri: Lätist, Soomest, Indiast, Rootsist ja Eesti erinevatest klubidest. Parimad selgitati 4-tugevusklassis ja 5-s erinevas mänguliigis. See etapp oli ühtlasi ka viimaseks ametlikuks omavahelisteks jõuprooviks enne veebruaris toimuvaid Eesti Meistrivõistlusi Tartus. Meistriliigas olid kohal peaaegu kõik valitsevad Eesti Meistrid (üksikmängudes Raul Must ja Kristin Kuuba ning paarismängudes Raul Käsner/Kristjan Kaljurand ja Mihkel Laanes/Kristin Kuuba), puudus vaid Helina Rüütel, kellel oli käsi kipsis. Pealtvaatajatele oli ka loodud oma võistlus, kus nad said ennustada enne igat finaali algust võitja ja kõigi õigesti vastanute vahel loositi välja erinevaid auhindu. Võistlust korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Meistriiigas meesteüksikmängus võitjas kahtlust ei tekkinud, sest Raul Must (Triiton) alistas kõik vastased kindlalt kahes geimis. Finaalis võitist ta klubikaaslase Mihkel Laanese (21-15 ja 21-10). Naisteüksikmängus võitis samuti Kristin Kuuba (Triiton) kõik vastased kahes geimis, kuid finaalis oli esimene geim väga võitluslik, kus klubikaaslane Kati-Kreet Marran alistus seisuga 20-22 aga teises geimis pani Kristin oma paremuse kindlalt maksma seisuga 21-13. Meestepaarismängus jõudsid finaali TÜASK-i esindajad Raul Käsner/Kristjan Kaljurand ja Triitonist Heiko Zoober/Mikk Õunmaa. Raul ja Kristjan võitsid kindlalt kahes geimis andes finaali vastaastele 17 ja 14 punkti. Naispaarismängus läks võitja selgitamiseks vaja ainukesena kolme geimi. Triitonist Kati-Kreet Marran/Liisa-Lotta Tannik võitsid seisuga (21-19; 18-21; 21-8) TÜASK-st Hannaliina Piho/Sigrid-Laura Moora. Segapaarismängus ei lasknud ennast üllatada Mihkel Laanes/Kristin Kuuba kellegil ning võitsid finaalis kindlalt kahes geimis pealinlasi Andres Aru/Ulla Helmi seisuga (21-13; 21-16).

Esiliiga üksikmängudes võitsid Nõo Sk-st Mati Soo ja Kirke.Karolin Heiter. Paarismängudes: Henri Neemre/Gunnar Mitt (Triiton/TÜASK), Marianne Haar/Marta Kaart (Triiton) ja Martin Pääsik/Marianne Haar (Triiton).

2.liiga üksikmängude võitjad on Robin Schmalz (Tallinn) ja Marta Emil Teller (Triiton). Paarismängude võitjad: Hannes Hani/Daniel Kornejev (Triiton), Kadi Ilves/Marta Emili Teller(Triiton) ja Gunnar Mitt/Erle Nõmm (TÜASK).

3.liiga võitjad üksikmängudes Tregert Gustav Värv (TÜASK) ja Ksenia Kadak (Tartu Kalev). Paarismängudes: Vahur Parve/Ain Tiidrus (Tartu), Anu Kägo/Eve Lips (Fookus/Heimtali) ja Tregert Gustav Värv/Kerttu Voore (TÜASK/Nõo SK)

Peakorraldaja

Heiki Sorge