9. novembril Gymstick Muscle demotrenn

9. novembril korraldab POPSPORT koostöös Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubiga Gymstick muscle demotrenni kergejõustikuhallis. Trennis kasutatakse Gymstick Original treeningkumme. See on leiutatud Risto Kasurineni poolt ning treeninvahend koosneb kepist ja venituskummidest. Gymstickiga võid treenida kus iganes soovid:
Kummide tugevus on 1 – 30 kg, 5 erinevat tugevusastet;
saab teha erinevaid individuaal- ja grupiharjutusi, mis hõlmavad erinevaid lihasgruppe;
Ideaalne treeningvahend nii tippsportlastele, noortele, seenioridele.

Treening maksumus on 10 €. TÜ ASK ja TÜ ASK fitnessklubi klientidele on treening tasuta.

Kui oled treeningule tulemas, viska sellest märk üles ka treeningu Facebookiüritusele! Lisaks saavad kõik treenijad tulla pärast vaatama Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ja G4S Noorteliiga esindusmeeskonna omavahelist mängu. Mäng ise hakkab kell 19.00.

Kohtme trennis!