Edasi sisuni

Laupäeval, 3. septembril kell 12.00 avab Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi uksed kõigile huvilistele ja ootab külla nii uusi kui vanu sõpru. Tutvustame spordihoone võimalusi ja spordialasid, millega saavad tegeleda harrastussportlased või mille trenni saavad vanemad oma lapsed tuua.

Igal veerandtunnil saab maja erinevates treeningkohtades näha mingi ala näidisesitust või elada kaasa tuntud sportlaste tegemistele.

Kella 12.30 algab kaks tundi kestev non-stop aeroobika, milles kõik huvilised saavad kaasa lüüa – vajalik vaid enda spordiriiete kaasavõtt.

Kohal on ka Jooksuekspert, kes aitab valida õige jooksujalanõu ning tervisekontroll, kus igaüks saab pildi oma olulisemate tervisenäitajate kohta.

Kindlasti jagub huvitavat vaatamist kõikidele spordisõpradele ning lapsevanemad saavad parema ülevaate spordikooli pakutavast.

AJAKAVA

12:00 Tutvumine – Fuajee

12:15 Lauatennise näidismats – Kergejõustikuhall

12:30 Sulgpalli näidismatš – IV Pallisaal

12:45 Käsipalli näidismatš – I Pallisaal

13:00 Poksi sparring – Poksisaal

13:15 Maadluse näidismats – Poksisaal

13:30 Kulturismi poseerimine – Kergejõustikuhall

13:45 Korvpalli tantsutüdrukud – II Pallisaal

14:00 Korvpall 3×3 mäng – II Pallisaal

14:15 Laste võimlemine – IV Pallisaal

14:30 Karate näidismatš – Kergejõustikuhall

14:45 Jalgratta vigursõit – Kergejõustikuhall

15:00 Lõpp – Fuajee

Fitness

12:30 – 14:30 Non-stop aeroobika – Aeroobikasaal

Üldkehaline ettevalmistus

12:30 Kergejõustiku ringtreening – Kergejõustikuhall

13:30 Kergejõustiku ringtreening – Kergejõustikuhall

14:30 Kergejõustiku ringtreening – Kergejõustikuhall

Veesport

12:30 Veespordi Ringkäik – Fuajee, sõudeergomeetrid, Elling

13.30 Veespordi Ringkäik – Fuajee, sõudeergomeetrid, Elling

14:30 Veespordi Ringkäik – Fuajee, sõudeergomeetrid, Elling

Jooksvad tegevused

12.00-15.00 Lauatennis – Lauatennisesaal

12.00-15.00 Jõutreeningud – Jõusaalid

12.00-15.00 Tervisekontroll – III Pallisaal

12.00-15.00 Jooksueksperdi nõuanded – III Pallisaal

12.00-15.00 Orienteerumine – Spordihall

12.00-15.00 Toitlustus – Fuajee, III Pallisaal