Caspar Austa talikrossi Eesti meister

Laupäeval, 10. veebruaril toimusid Elvas Eesti Jalgratturite Liidu ja Elva Rattaklubi Velorõõm koostöös korraldatud 24. Eesti meistrivõistlused talikrossis.

Meeste eliitklassis tuli Eesti meistriks Caspar Austa Tartu Ülikooli Spordiklubist, ajaga 51.11. Talle järgnesid Taavi Kannimäe ja Vahur Valvas.

Caspar Austa pärast võitu:”Minu jaoks on seekordne meistritiitel eriline, kuna esimest korda elus olin seotud kolme erineva rolliga. Võistluse peakorraldajana alustasin juba hommikul kella seitsmest raja ettevalmistustöödega, peale seda toetasin elasin treenerina kaasa oma Tartu Ülikooli Spordiklubi õpilastele, kes enda vanuseklassis (M14 ja M16) samuti parima tulemuse koju tõid ning lisaks sellele kõigele tuli veel ka ise võistelda ja rajal maksimum anda. Võin öelda, et hoolimata sellest, et konkurents oli sarnane eelmistele aastatele, tuli võit raskelt ja olen selle üle väga õnnelik.”

Autor/allikas/pilt: Eesti Jalgratturite Liit