Eesti kõrgkoolide, kutseõppeasutuste ja Tartu Ülikooli 2018. a lahtised meistrivõistlused kergejõustikus

Reedel, 02. märtsil algusega kell 13.00 toimuvad üliõpilaste ja kutsekoolide meistrivõistlused sisekergejõustikus Tartu Ülikooli spordihoone kergejõustikuhallis. Esmakordselt peetakse kõrgkoolide ja kutsekoolide õppurite meistrivõistlusi koos, mis toob kohale enam kui sada sportlast. Lisaks neile saavad osaleda ka gümnaasiumiõpilased, kuid väljaspool arvestust saavad kaasa teha ka teised kergejõustiklased. Võisteldakse 60m, 400m 800 või 1500m jooksus, 60m tõkkejooksus, kaugus-, kõrgus- ja teivashüppes ning kuulitõukes. Juba praeguseks on meeste 60m jooksule registreerunud 32 jooksjat, 400m on jooksjaid registreerunuid 28. Pea kõigil aladel on juba praeguseks kirja pannud ennam kui paarkümmend osalejat. EASL kodulehel on üleval ka võistluste ajakava ja korralduslikud selgitused. Arvestades osalejate rohkust, siis peavad võistlejad olema aegsasti enne võistlust kohapeal registreerima ning olema soojenduseks võistluspaigas 20-40 minutit enne starti.