Edasi sisuni

Kolmandat korda tudengipäevade raames toimunud Jooksuülikooli 5,4-km pikkusel rajale startis sel aastal 73 osalejat, neist 28 naist.

Kõige kiiremini läbis raja ja teenis sellega jooksuprofessori tiitliga meeste arvestuses Kaur Kivistik, kes tihedas lõpuheitluses edestas Rauno Laumetsa vaid sekundiga, ajad vastavalt 15:55 ja 15:56. Kolmandaks tulnud Denis Košelev kaotas võitjale 24 sekundiga.

Kiireima naisena ületas finišijoone ja pälvis sellega jooksuprofessori kraadi Karmen Alnek ajaga 20:38 ning üldarvestuse 17. kohaga. Naiste teise koha sai Marika Turb ajaga 20:48 ning kolmandaks tuli Kadi Ainsaar ajaga 21:21.

Jooksuülikooli korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Auhindadega aitasid Saku ja Sportland.