Edasi sisuni

Kergejõustiku karikavõistluste naiste parim klubi!

17.-18. juunil Pärnu Rannastaadionil toimunud Eesti karikavõistlustel sai TÜ ASK auhinnakappi nii mitmegi sportlase medalid kui ka naiskondade üldarvestuse esikoha!

Punktitabelisse panustasid kõvasti nii mõnedki meie sportlased. Naiste 100 m jooksu võitis Maarja Kalev (TÜ ASK) tulemusega 11,85, sama distantsi tõkkejooksu Diana Suumann (TÜ ASK) ajaga 13,63. Naiste 200m jooksus saavutasid TÜ ASK sportlased lausa kolmikvõidu – esikohal Siiri Ladva (24,78), teine Liis Roose (98) ja kolmas Piibe Kirke Aljas (25,13).

1.-2. juunil Tallinnas toimuvateks Euroopa võistkondlikeks meistrivõistlusteks valmistuv naiskonna esinumber Grit Šadeiko (TÜ ASK) testis vormi kaugushüppes ja odaviskes, tulemusteks vastavalt 6.01 ja 46.29.

Naiskondade arvestuses sai enim punkte – 162 – Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Nõmme Kergejõustikuklubi (146 punkti) ja Audentese Spordiklubi (138 punkti) ees.

Meeskondade hulgas teenisid TÜ ASK sportlased välja kolmanda koha, Audentese Spordiklubi (164 punkti) ja Viljandi KJS Sakala (147 punkti) järel.

Täistulemused leiate Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt.