Edasi sisuni

Kodune Paarissulgede etapp tõi TÜ ASKile edu

6.mail 2017 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones rahvusvahelise sulgpalliturniiri “Paarissuled” 3.etapp, kus osales 228 sulgpallurit 5-st erinevast riigist: Venemaalt, Lätist, Soomest, Inglismaalt ja Eestist. Parimad selgitati viies tugevusklassis mees-ja naispaarismängudes.

Meistriliigas meespaarismängus võitis esikoha rahvusvaheline duo Rainer Kaljumäe (TÜASK) ja Nikolai Ukk (Venemaa), kes alistasid finaalis kindlalt 2-0 Venemaa esindajad Anton Ivanovi ja Sergey Scherbini. Naispaarismängu finaal kujunes kolmegeimiliseks, kus Kati-Kreet Marran (Nõo SK) ja Liisa-Lotte Tannik (Triiton) alistasid seisuga 18-21; 22-20;21-9 Kertu Marguse (TÜASK) ning Laura Vana (TTÜ).

Esiliigas võitsid Marianne Haar/Sale-Liis Teesalu (Triiton) ja Imre Hansen/Hendrik Neemre (TÜASK/Triiton).

2. liiga parimad paarid olid Kirke-Karolin Heiter/Anni Krüüner ja Matt Redfearn/Ain Tiidrus. 3. liigas võitsid Kadi Ilves/Marta Emili Teller ja Aleksander Hatlevits/Reio Rull. 4. liigas saavutasid esikoha Heli Merisalu/Kerttu Voore ja Mihkel Hõlpus/Siim Ilves.

Finalistid liigade kaupa:

Meistriliiga WD

                                              1       Kati-Kreet Marran+Liisa-Lotta Tannik  Nõo SK/Triiton

                                              2       Kertu Margus+Laura Vana                TÜASK/TTÜ

Meistriliiga MD

                                              1       Rainer Kaljumäe+Nikolai Ukk            TÜASK

                                              2       Anton Ivanov+Sergey Scherbin          SPORTSprestige

Esiliiga WD

                                              1       Marianne Haar+Sale-Liis Teesalu     Triiton

                                              2       Catlyn Kruus+Ramona Üprus             Triiton/TÜASK

Esiliiga MD

                                              1       Imre Hansen+Hendrik Neemre         TÜASK/Triiton

                                              2       Jürgenson Martin+Kaspar Tootsi       Nõo SK

2.liiga WD

                                              1       Kirke-Karolin Heiter+Anni Krüüner    Nõo SK/Triiton

                                              2       Terje Arak+Kaili Tamm                      TÜASK

2.liiga MD

                                              1       Matt Redfearn+Ain Tiidrus               

                                              2       Alan Heinluht+Ando Valm                

3.liiga WD

                                              1       Kadi Ilves+Marta-Emili Teller            Triiton

                                              2       Sonya Afanaseva+Irina Onegina        SPORTSprestige

3.liiga MD

                                              1       Aleksander Hatlevitš+Reio Rull         Heimtali

                                              2       Daniel Kornejev+Markus Saarepuu   Triiton

4.liiga WD

                                              1       Heili Merisalu+Kerttu Voore             Nõo SK

                                              2       Lisell Pruul+Piret Tammeorg             Heimtali Suled

4.liiga MD

                                              1       Mihkel Hõlpus+Siim Ilves                  

                                              2       Juhan Loorits+Danver Hans Värv      

Peakorraldaja Heiki Sorge