Osale Tartu kaasava eelarve hääletusel!

Homme on Tartu kodanikel viimane võimalus teha valik kaasava eelarve ideekonkursil osalevate ideede vahel. Tartlased saavad teha valiku 25 kaaslinlaste esitatud idee vahel, hääletades elektrooniliselt Tartu kodulehel või raekoja infokeskuses.

Ideede hulgast leiab ka palju sporti ning tervislikke eluviise propageerivaid mõtteid. Nii saavad linlased anda oma hääle näiteks Karlova mõisaplatsi välijõusaal. Ettepanek on vana staadion Karlova südames Salme ja Eha tänava nurgal muuta mitmekülgsete treeningseadmetega kaasaegseks  spordiplatsiks.

Lisaks on ootavad toetust ka Aleksander Puškini Kooli spordiväljak, Annelinna spordiväljaku renoveerimine, Emajõe vabaujula kaasajastamine, Pump track koos betoonist kausiga ning Tartu Kesklinna Kooli liikuma kutsuv õueala.

Ellu viiakse järgmisel aastal kaks enim hääli saanud ideed. Hääletada saab iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel Tartu linn.

Kõikide ideedega saab tutvuda aga SIIN