TULE TRENNI! Spordikooli uus hooaeg uute väljakutsetega algab taas 3. septembril!

Kohe on algamas spordikooli uus hooaeg uute väljakutsetega! Loodame, et olete suvega kogunud palju uut energiat ja valmis alates 3. septembrist treeningutega (taas) liituma.

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordikooli valikus on 12 erinevat spordiala, mis pakub võimaluse tegeleda just teie lapsele huvipakkuva spordialaga. Meie parimate noortetreenerite juhendamisel ja uusi kaasaegseid treeningvõimalusi luues püüame pakkuda tänastele noortele soodsa pinnase igakülgseks arenguks.

Treeningutele ootame lapsi alates 3. eluaastast, mis spordialade lõikes veidi erineb. Spordialade, tunniplaanide ja spordiklubi uue hooaja tegemiste kohta saab täiendavat infot spordikooli lehelt siin.

Trennis näeme!

Lisaks lapsevanemad, kes te tunnete endas tahet ja soovi spordiga tegeleda, siis võtke meiega ühendust, sest Tartu Ülikooli Fitnessklubi pakub võimalust ka täiskasvanutele tegeleda üldkehalise sportliku tegevusega. Meie treenerid annavad heal meelel nõu treeningkoormuste ja harjutuste valikul.

NB! Omades kehtivat noorte lepingut TÜASK spordikoolis, saate osa fitnessklubi püsiklientidele kehtivatest soodustustest. Täpsem info Tartu Ülikooli spordikeskuse administraatorilt ja TÜ Fitnessklubi kodulehelt.