MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi kahe kergejõustiku, kahe sõudmise ja ühe võimlemise treeneri õppe-praktika stipendiumile ning konkursi ühe kergejõustiku, ühe käsipalli ja nelja sulgpalluri saavutussportlase stipendiumile.

Õppe- ja praktika stipendiumi eesmärgiks on toetada treenerite või treeneriks saada soovivate isikutele vajalike erialaste teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist stipendiumiperioodi jooksul Spordiklubi treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Spordistipendiumi eesmärgiks on toetada Stipendiaadi sporditegevust, mis on suunatud tema spordiala arenguks läbi treening- ja võistlustegevuse ning edukaks esinemiseks ja kõrgete sportlike tulemuste saavutamiseks sportlikus konkurentsis.

Stipendiumi taotlemiseks palume esitada esitada avaldus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubile (aadress Ujula 4, Tartu) hiljemalt 03. september 2018.

Treeneri õppe- ja praktika stipendiumi statuut

Spordistipendiumi statuut

Stipendiumi taotlusvorm