Edasi sisuni

Tartu Ülikool jõudis naiste karikavõistluste poolfinaali

Kolmapäeval peeti Eesti naiste karikavõistluste viimased veerandfinaalid, kui võidukad olid Tartu Ülikooli ja Kohila VK naiskonnad.

Tartu Ülikool, kes avamängus alistas Famila/Võru VK kindlalt 3:0, läks kordusmängus geimidega 2:0 ette ning oli sellega poolfinaalkoha kindlustanud. Kolmas geim kuulus tulemusega 25:18 Võrule, kuid neljandanda võitsid tartlased jällegi ülekaalukalt 25:13.

Kohila VK ei jätnud Audentese SG/Noortekoondisele ka kordusmängus mingit võimalust, geimides anti vastastele vaid 10, 6 ja 12 punkti.

Tartlaste liider oli oktoobri parimaks naismängijaks valitud Elis Tenis 25 punktiga (+17), Kadi Mägi kogus 13 ja lätlanna Agnese Caica 12 (+9) silma. Famila/Võru naiskonnas jõudis kahekohalise punktisummani vaid Margot Pähn (16 punkti, +10). Nette Peit tõi Kohila resultatiivseimana 12 punkti, Merilin Salben lisas 8. Audentese parim oli 7 punktiga Karmen Reivik.

Naiste karikavõistluste poolfinaalides mängitakse vaid üks kohtumine, loosi tahtel toimub TTÜ ja Kohila mäng TTÜ spordihoones ning Tartu Ülikooli ja Ülenurme kohtumine TÜ spordihoones.