Tartu Ülikool jõudis naiste karikavõistluste poolfinaali

Kolmapäeval peeti Eesti naiste karikavõistluste viimased veerandfinaalid, kui võidukad olid Tartu Ülikooli ja Kohila VK naiskonnad.

Tartu Ülikool, kes avamängus alistas Famila/Võru VK kindlalt 3:0, läks kordusmängus geimidega 2:0 ette ning oli sellega poolfinaalkoha kindlustanud. Kolmas geim kuulus tulemusega 25:18 Võrule, kuid neljandanda võitsid tartlased jällegi ülekaalukalt 25:13.

Kohila VK ei jätnud Audentese SG/Noortekoondisele ka kordusmängus mingit võimalust, geimides anti vastastele vaid 10, 6 ja 12 punkti.

Tartlaste liider oli oktoobri parimaks naismängijaks valitud Elis Tenis 25 punktiga (+17), Kadi Mägi kogus 13 ja lätlanna Agnese Caica 12 (+9) silma. Famila/Võru naiskonnas jõudis kahekohalise punktisummani vaid Margot Pähn (16 punkti, +10). Nette Peit tõi Kohila resultatiivseimana 12 punkti, Merilin Salben lisas 8. Audentese parim oli 7 punktiga Karmen Reivik.

Naiste karikavõistluste poolfinaalides mängitakse vaid üks kohtumine, loosi tahtel toimub TTÜ ja Kohila mäng TTÜ spordihoones ning Tartu Ülikooli ja Ülenurme kohtumine TÜ spordihoones.

Karikavõistluste veerandfinaalide tulemused, 6. november:
Tartu Ülikool – Famila/Võru VK 3:1 (19, 20, -18, 13)
Kohila VK – Audentese SH/Noortekoondis 3:0 (10, 6, 12)
Eesti naiste karikavõistlused, veerandfinaalid:
Audentese SG/Noortekoondis – Kohila Võrkpalliklubi 0:3, 0:3
Ülenurme – Dynamo / Särtsakad 3:0, 3:1