Edasi sisuni

Tasuta suvised lastetrennid erinevatel aladel!

Ehkki nii mõnedki spordialad on suveks trennid lõpetanud, ei tähenda see, et aktiivsete huvidega lapsed tegevust vaid kodust otsima peaks. Suvi on hea aeg erinevate spordialadega tutvumiseks!Selleks on meil Tartu Ülikooli Akadeemilises spordiklubis välja pakkuda mitmete alade treeningud/linnalaagarid, kuhu on oodatud ka uued liikmed! Treeningud ja linnalaagrid on hea võimalus proovida spordialasid, millega veel tuvust tehtud ei ole ning loomulikult ka koht, kus leida uusi sõpru.

KERGEJÕUSTIK

Meie klubi tublid kergejõustiklased Krete Junson ja Kertu Roose korraldavad 2007-2011 sündinud lastele kergejõustikutreeninguid. Oodatud on nii varasemad trenniskäijad, kelle treeningud suveks pausi tegid, kui ka uued spordisõbrad. Trennid toimuvad juulis ja augustis TÜ staadionil kolm korda nädalas – teisipäev, kolmapäev ja neljapäev kell 10.30, halva ilma korral TÜ spordihoones. Uutele huvilistele on esimene kuu treeningud tasuta ning soovi korral saab sügisest sobiva treeninggrupiga liit.

JALGRATTASPORT

Ka jalgrattatreener Caspar Austa käe all treeniva grupiga saavad juulis ja augustis liituda kõik uued 8- kuni 12-aastased rattahuvilised poisid-tüdrukud. Trennid toimuvad teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 12.00. Kogunetakse TÜ spordihoone rattabaasis. Augustis ja juulis on uutele liitujatele rattatrennides esimene kuu samuti tasuta!

SULGPALL

Tasuta treeningud on augustikuus ka sulgpallis! 7- kuni 11-aastaseid lapsi ootavad sulgpallitreenerid 21.-23. ja 28.-30. augustil kell 16.00 TÜ spordihoonesse. Trennid kestavad tund aega ja on mõeldud nii päris algajatele kui ka varasematele sulgpallisõpradele.

VÕIMLEMINE

Võimlemishuvilistel piigadel on võimalik liituda linnalaagriga. Laagrid toimuvad kolmes vahetuses. 7-14aastastele huvilistele on kaks vahetust 2.-5.juuli ja 9.-12.juuli 10.00-15.00. Ühe laagri maksumus on 30 eurot. 4.-6.aastasele toimub linnalaager 16.-19.juuli kell 10.00-13.00 ja laagri maksumus on 25 eurot.

Laagrisse on vajalik etteregistreerimine, mida saab teha aadressil maris.kallus@gmail.com.