Toimus viimane Noore GP-sarja etapp sulgpallis

14.aprillil 2018 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti Noorte GP-sarja viimane ehk 6.etapp sulgpallis, kus osales 169 noort sulgpallurit Lätist ja Eesti erinevatest klubidest. Parimad selgitati U11-19 vanuse klassides ning 5-erinevas mänguliigis. Võistlust korraldas MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Terve päeva jooksul peeti 14-sulgpalliväljakul üle 300-kohtumise, kus mängiti peaaegu 22 000 punkti.

TÜASK-i parimad tulemused olid järgnevad.

U-19 vanuseklassis tüdrukute üksikmängu finaali jõudsid mõlemad TÜASK-i tüdrukud, kus esikoha võitis Hannaliina Piho ja teiseks jäi Ramona Üprus. Tüdrukute paarismängu võitsid  Ramona Üprus ja Catlyn Kruus (Triiton) ning segapaarismängus Matis Kaart (Triiton) ja Hannaliina Piho.

U-15 vanuseklassi B-liigas võitis esikoha Rene Helen Saar (TÜASK).

U-13 vanuseklassis poistest võitis üksikmängu Tregert Gustav Värv ja paarismängus jäi alistamatuks Tregert Gustav Värv ja Kristofer Oliver Sokk (Triiton).

Noorte GP-6 etapi tulemused leiad siit:

Peakorraldaja Heiki Sorge