Edasi sisuni

TÜ ASK kahel päeval 23 korda poodiumil

Tähtvere BMX Hallis toimus  BMX rattakrossi Tartu linna Talviste Karika-võistluste 2.etapp. Toome välja nende vanuseklasside tulemused, kus osalesid TÜ ASKi ratturid.

1.päev – ajasõidud

B6 klassis oli seekord kiirem klubi Tartu SK Velo poiss Karl Kiviväli ajaga 22.96. teise koha sai TÜ ASK poiss Jonathan Austa 23.64.

B7-8 klassis sai samuti esikoha klubi Tartu SK Velo poiss Tõnis Mugra 17.20. TÜ ASKi poiss Oskar Lehto lõpetas üheksanda kohaga 20.26.

G9-10 klassis sai ülekaaluka esikoha jällegi klubi SK Tartu Velo rattur Miina Ojasild 17.11. Teise  ajaga  lõpetas TÜ ASKi rattur Pääsu Helina Tärgla 19.83.

B9-10 klassis läks esikoht Lätimaale Valmiera klubisse. Martins Emils sai ajaks 16.51.  See jäigi esimesel päeval lätlastele ainukeseks esikohaks. TÜ ASKi ratturid said  viienda, kaheksanda  ja üheksanda koha.  Remi Soo oli viies  ajaga 17.79. Mihkel Kõrgesaar  17.01  kaheksas ja Oskar Kõrgesaar 18.47 üheksas.

B11-12 klassis võttis esikoha jällegi klubi Tartu SK Velo rattur Karl Lausing ajaga 15.12. TÜ ASKi poiss Madis Mihkel oli teine 15.74.  Teine TÜ ASKi poiss Maario Libek sai kuuenda tulemuse 17.43.

G13-14 klassis võttis esikoha Viljandi Rattaklubi esindaja Ilona Tasane ajaga 16.98.  TÜ ASKi tütarlapsed Roosi Gertrud Tärgla ja Carolin Tiido said vastavalt neljanda  aja  18.40  ja viienda  aja 21.13.

B13-14 klassis võitis Mihkel Tiks Tartu SK Velo ajaga 14.95. TÜ ASKi rattur Karl Mihkel Vent sai kuuenda koha ajaga 20.00.

G15-16 klassis said neli esimest kohta TÜ ASKi neiud. Esikoha võttis  Kersti Johanna Ojasild ajaga 16.34. Teine oli Laura Helen Luht ajaga 17.60. Kolmas Liivi Mall Pari 18.18 ja neljas Kärt Lang ajaga 18.69.

B15-16 klassis sai Halli rajarekordi omanik Tartu SK VElO rattur Ardo Oks päeva parima tulemusega 13.24 kindla esikoha. Teisest kuni viienda kohani  olid aga TÜ ASKi poisid. Teise koha võttis Siim Lepik ajaga 14.95. Treeningutel oli aga Siim juba korra ka alla 14. sekundi saanud. Seekord see  võistlusolukorras veel ei õnnestunud.Kolmas oli Karl-Mattias Võso ajaga 15.31. Neljandana lõpetas Paul Parts 16.17 ja viiendana Ants Verliin 16.55.

JW klassis võitis klubi Freedown neiu Ketlin Tekkel 16.95. TÜ ASKi rattur Mae Lang sai teise koha  ajaks 17.95. Kolmanda koha sai samuti TÜ ASKi rattur Liisa–Lotta Veiken ajaga 19.22

JM klassis sai esikoha Danel Kivi klubist Tartu SK Velo ajaga 16.17. Kalmer Moosel  TÜASK sai neljanda koha ajaga 20.24.

EW klassis võitis TÜ ASKi rattur Sirje Lepik ajaga 16.72. Tea Lang sai ajaga 18.08 neljanda koha.

EM klassis võitis samuti TÜ ASKi rattur.  Caspar Austa sai ajaks 15.74.

2. päev – kohasõidud

Teisel päeval sõideti vastavalt esimese päeva tulemuste põhjal koostatud kahestes või kolmestes sõitudes kuni finaalideni välja, kus siis selgusid võitjad.

B6 klassis sai nagu esimeselgi päeval kolmanda koha  TÜ ASKi rattur Jonathan Austa.

B7-8 klassis oli üheksas Oskar Lehto. B9-10 klassis sai kolmanda koha Oskar Kõrgesaar. Kümnes oli Remi Soo ja  üheteistkümnes Mihkel Kõrgesaar.

B11-12 klassis oli teine Madis Mihkels ja kuues Maario Libek. G13-14 klassis sai neljanda koha Roosi Gertrud Tärgla.

G15-16 klassis sai esikoha Kersti Johanna Ojasild ja teine oli Liivi Mall Pari. B15-16 klassis oli nagu esimeselgi päeval teine Siim Lepik. Kolmanda koha sai Karl-Mattias Võso, neljas Paul Parts ja viies Ants Verliin.

JW klassis oli teine Mae Lang ja JM klassis kolmas Kalmer Moosel.

EW klassis võitis Sirje Lepik, Tea Lang oli neljas. EM klassis oli parim Caspar Austa.