TÜ parimad võrkpallurid on Arstid +1 !

Laupäeval 05. detsembril 2015 toimusid TÜ Spordihoones Tartu Ülikooli meistrivõistlused võrkpallis. Mõõtu võtsid üksteiselt Tartu Ülikoolis tudeerivad tudengid, kes kokku olid pannud sega võistkonnad (4 meest ja 2 naist).
Võistlusest võttis osa koguni seitsme erineva teaduskonna – Kehakultuuri, Majandus, Matemaatika ja informaatika, Õigusteaduskond, Loodus- ja tehnoloogiateadus, Sotsiaal- ja hariudusteadus ja Arstiteaduskonna esindajad. Kokku neli võistkonda, nimedega Punaninad, Pantalone, Trühvel, Arstid +1.

Võistkonnad mängisid omavahel kõik läbi ehk iga võistkond sai kolm mängu. Võidukas oli võistkond Arstid +1, kes saavutasid TÜ meistritiitli võites kõik kolm mängu(6 puntki) ja loovutades ainult ühe geimi. Hõbemedalid said kaela võistkond Pantalone kogudes 5 punkti ning pronksmedalid võistkond Trühvel kogudes 4 punkti.

Võistkondade koosseisus:
I koht „Arstiteaduskond +1“
1. Juta Kraav
2. Yelizaveta Kruglova
3. Tanel Tõru
4. Kaspar Tootsi
5. Rando Kulla (Küberkaitse)
6. Maks Shevchenko
7. Karl Kiisk