Edasi sisuni

Tartu Ülikooli Spordipäev – 3. oktoober 2008

Spordipäeva PARIMAD

Korvpall, mehed 1. TÜ Akadeemiline Spordiklubi
2. VESSE
3. TÜ Harrastajad
Korvpall, naised 1. TÜ Makroflex
2. TÜ Harrastajad
3. Alaska
Tennis, mehed 1. Ott Raidla
2. Juhan Luik
3. Mikk Taras
Tennis, naised 1. Kaja Freiman
2. Karin Küttis
3. Liina Lindpere
Jalgpall 1. Fauna
2. Ilma Erkita
3. ITO
Lauatennis 1. Rasmus Hütt
2. Gero Kartau
3. Marek Roostar
Sõude-ergomeetrid (2000 m) 1. Alvar Räägel
2. Martin Neerot
3. Marko Avikson
Meelelahutuslikud osavusalad  1. Andres Salu
2. Taavi Parek
3. Evelin Lehtoja
Juhtide ja sponsorite mitmevõistlus 1. Taimo Saan
2. Harry Lemberg
3.-4. Gilber Kask
3.-4. Sirje Üprus
Jalgpall TÜ töötajad vs SEB töötajad Tartu Ülikool võitis tulemusega 5:2

 

Spordipäeva AJAKAVA

12.00 Spordipäeva avamine kergejõustikuhall, Ujula 4
12.15  Korvpalliturniir * II ja IV saal, Ujula 4
12.15  Tenniseturniir * I ja III saal, Ujula 4
12.15  Jalgpalliturniir * TÜ staadion, Staadioni 21
12.15  Lauatenniseturniir * lauatennisesaal, Ujula 4
17.00  Jalgpall TÜ vs SEB TÜ staadion, Staadioni 21
12.15 – 17.00 Sõude-ergomeetrid, mini-lauatennis kergejõustikuhall, Ujula 4
12.15 – 17.00 Aeroobikatreeningud aeroobikasaal, Ujula 4
12.15 – 17.00 Meelelahutuslikud osavusalad kergejõustikuhall, Ujula 4
12.15 – 17.00 Alpinismitreeningud ja võistlused kergejõustikuhall, Ujula 4
16.00 – 17.00 Juhtide ja sponsorite mitmevõistlus kergejõustikuhall, Ujula 4
17.00 – 18.30 jalgpall TÜ vs SEB TÜ staadion, Staadioni 21

 

Korvpalliturniir 12.15 – 17.00:

Osaleda võivad vaba valiku alusel kombineeritud võistkonnad.

Võistkonna suurus kuni 8 mängijat, korraga platsil 5 mängijat.

Mängud toimuvad Ujula 4 spordihoone II ja IV pallisaalis.

Võistluste täpne turniirisüsteem selgub kohapeal.

Võistkondade registreerimine kuni 1. oktoober alar.rikberg@ut.ee

Peakorraldaja Priit Kaasik – 7375364.

Tenniseturniir 12.15 – 16.00:

Võistlus individuaalarvestuses (mehed ja naised), mängud toimuvad Ujula 4 spordihoone I ja III pallisaalis.

Võistluste täpne turniirisüsteem selgub kohapeal.

Mängijate registreerimine kuni 1. oktoober alar.rikberg@ut.ee

Peakohtunik Tiina Sirge – 5094899.

Minijalgpalliturniir 12.15 – 17.00:

Osaleda võivad vaba valiku alusel kombineeritud võistkonnad.

Võistkonna suurus kuni 9 mängijat, korraga väljakul 6 mängijat + väravavaht.

Mängud toimuvad Tartu Ülikooli staadionil kahel väljakul. Võistluste täpne turniirisüsteem selgub kohapeal.

Võistkondade registreerimine kuni 1. oktoober alar.rikberg@ut.ee

Peakorraldaja Taivo Kask – 7376285.

Lauatenniseturniir 12.15 – 17.00:

Võistlus individuaalarvestuses (mehed ja naised), mängud toimuvad TÜ lauatennisesaalis.

Võistluste täpne turniirisüsteem selgub kohapeal.

Mängijate registreerimine kuni 1. oktoober alar.rikberg@ut.ee

Peakohtunik Jaak Parkel – 5577677.

Juhtide ja sponsorite mitmevõistlus:

Toimub Tartu Ülikooli struktuuriüksuste juhtidele ning Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi sponsorite esindajatele Ujula 4 kergejõustikuhallis.

Läbi viiakse erinevad osavusalad – noolemäng, vabavisked poksikinnastega, kontorigolf, kaalu äraarvamine, täpsusaja peale jooks.

Juhtide registreerimine kuni 1. oktoober alar.rikberg@ut.ee

Peakohtunik Marek Roostar – 7376857.

Aeroobika:

12.15-13.15 Margit Dance’n Body

13.15-14.00 Margit Tantsuline aeroobika

14.15-15.00 Evelin Jõutreening

15.15-16.15 Marju Pilates

16.15-17.00 Ivika Body Step

Treeningud viiakse läbi Ujula 4 aeroobikasaalis. Peakorraldaja Ivika Värton – 7376858.

Ronimissein:

Treeneri juhendamisel võimalik tutvuda alpinismiga ning panna oskused proovile ronimisseinal. Juhendaja Andres Hiiemäe.

Sõudeergomeetrid ja mini lauatennis:

Sõudeergomeetrite ja mini lauatennise kasutamisvõimalus kergejõustikuhallis vaba graafiku alusel. Sõudeergomeetritel juhendaja.

Spordivõistlused kergejõustikuhallis:

Võistlused toimuvad vaba graafiku alusel alates 12.15-st kuni 17.00-ni.

Aladena on kavas kombineeritud kaugushüpe (esimene hüpe ette, teine selja taha), täpsusaja peale 60 m jooks, täpsusvise kuulitõuke sektorisse, täpsusvisked korvi poksikinnastega, miniorienteerumisvõistlus.

Peakohtunik Liina Uibopuu – 7376858.

Tartu Ülikooli spordipäeva peakorraldaja:

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordijuht Alar Rikberg, tel 5144655, 7376307, e-mail alar.rikberg@ut.ee