Spordipäeva tulemused leiad SIIT (*doc. formaat)

Avamine ja soojendusvõimlemine: 14.15 TÜ kergejõustikuhallis

TERVISESPORTLASELE
AEG TEGEVUS TOIMUMISKOHT
14.30 – 17.00 Rattakool Caspar Austa juhendamisel (nõuanded, rattasõit) Nõuanded 14.30 / 15.45. Start TÜ spordihoone eest 14.45 / 16.00
14.45 – 17.15 Jooksukool Harry Lembergi juhendamisel (nõuanded, jooks) Nõuanded 14.45 / 16.00. Start TÜ spordihoone eest 15.00 / 16.15
15.00 – 17.30 Kepikõnnikool Elo Saue juhendamisel (nõuanded, kepikõnd) Nõuanded 15.00 / 16.15. Start TÜ spordihoone eest 15.15 / 16.30
VÕISTLUSHIMULISTELE
AEG TURNIIR TOIMUMISKOHT
14.30 – 18.00 Korvpall * I ja II pallisaal, Ujula 4
14.30 – 18.00 Võrkpall * III pallisaal, Ujula 4
14.30 – 18.00 Jalgpall * TÜ staadion, staadioni 21
14.30 – 17.00 Lauatennis lauatennisesaal, Ujula 4
14.30 – 18.00 Meelelahutuslik mitmevõistlus kergejõustikuhallis, sh: TÜ kergejõustikuhall
AEG TEEMA TOIMUMISKOHT
14.30 – 15.00 Loeng tervislikust toitumisest (E. Unt) TÜ spordihoone IV pallisaal
E-mail: alar.rikberg@ut.ee

Tartu Ülikooli spordipäev, 29. september 2010, VÕISTLUSALADE LÄBIVIIMISE JUHENDID

Korvpalliturniir, mehed ja naised:

Võistkonnas 5 mängijat väljakul, võistkonnas kokku kuni 10 mängijat. Mängitakse 2 x 10 minutit, täpne võistlussüsteem ja ajakava otsustatakse kohapeal pärast võistkondade nimelist registreerimist. Võistkondade eelregistreerimine kuni 27.09 e-maili alar.rikberg@ut.ee teel, nimeline registreerimine kohapeal. Turniiri algus 14.30, orienteeruv lõpp 18.00.

Peakorraldaja Raido Rebane, raido.rebane@ut.ee, 51909905.

Võrkpalliturniir, segavõistkonnad:

Võistkonnas 6 mängijat väljakul, sh vähemalt 2 naist, võistkonnas kokku kuni 10 mängijat. Mängitakse 2 geimi 15 punktini, täpne võistlussüsteem ja ajakava otsustatakse kohapeal pärast võistkondade nimelist registreerimist.

Võistkondade eelregistreerimine kuni 27.09 e-maili alar.rikberg@ut.ee teel, nimeline registreerimine kohapeal.

Turniiri algus 14.30, orienteeruv lõpp 18.00.

Peakorraldaja Liina Kais, liina.kais@ut.ee, 55687034.

Jalgpalliturniir:

Meeskonnas 6 mängijat (sh 1 väravavaht) väljakul, võistkonnas kokku kuni 12 mängijat. Võistkonnas võivad mängida ka naised.

Mängitakse 2 x 12 minutit, täpne võistlussüsteem ja ajakava otsustatakse kohapeal pärast võistkondade nimelist registreerimist.

Peakorraldaja Taivo Kask, taivo.kask@ut.ee, 53585411.

Lauatenniseturniir, mehed ja naised:

Eraldi arvestus meestele ja naistele. Mängitakse põhimõttel, et kõik mängijad mängivad kõikidega omavahel läbi.

Mängu kestus 2 setti, 11 punktini (mäng võib jääda ka viiki). Täpne võistlussüsteem ja ajakava otsustatakse kohapeal pärast osalejate nimelist registreerimist.

Turniiri algus 14.30 (registreerimine 14.20-14.30), orienteeruv lõpp 18.00.

Peakorraldaja Jaak Parkel, kodujaak@hot.ee, 5577677.