TÜ spordistipendiaat aerutaja Joosep Karlson võitis Euroopa Ülikoolide Mängudel pronksmedali

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi aerutaja, Tartu Ülikooli spordistipendiaat Joosep Karlson saavutas Euroopa Ülikoolide Mängudel Portugalis Coimbras Montemor-o-Velho aerutamiskanalil kolmanda koha. 1000 m olümpiadistantsi sõitis Joosep ajaga 4:12,8. Kullale tuli Valgevene ning hõbedale Portugali ülikooli esindaja. Euroopa ülikoolide mängudel võisteldi kokku 14 spordialal.

Joosep on väga hea näide sellest, kuidas on võimalik ühendada õpingud Tartu Ülikoolis ja tipptasemel sportimise. Miski pole võimatu! Joosep Karlson on Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi kehalise kasvatuse ja spordi eriala üliõpilane, tema treener Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis on Koit Põder.