Edasi sisuni

Tartu Ülikooli 2007/2008 meistrivõistlused jalgpallis

Laupäeval 24. novembril toimunud TÜ saalijalgpalli meistrivõistlustel osales 12 võistkonda, kelle hulgast tuli TÜ meistriks matemaatika-informaatikateaduskonna I võistkond.

TULEMUSED 2007/2008

KOHAMÄNGUD:

Finaal:

Matemaatika-Informaatikateadskond – Majandusteaduskond 1:0

3.-4. koht:

Sotsiaalteaduskond – Bioloogia-Geograafiateaduskond 5:4

Poolfinaalid:

Matemaatika-Informaatikateadskond – Bioloogia-Geograafiateaduskond 1:0

Majandusteaduskond – Sotsiaalteaduskond 1:0

5.-6. koht:

Kehakultuur II – Kehakultuur I 1:0

7.-8. koht:

Õigusteaduskond – Matemaatika-Informaatikateaduskond II 2:0

9.-10. koht:

Erasmus – Õigusteaduskond II 2:0

11.-12. koht:

Bioloogia-Geograafiateaduskond II – Haridusteaduskond 3:1

ALAGRUPITURNIIR:

A-alagrupp:

1. Matemaatika-Informaatikateaduskond 12 punkti

2. Majandusteaduskond 10 punkti

3. Kehakultuuriteaduskond I 9 punkti

4. Õigusteaduskond 7 punkti

5. Erasmus 4 punkti

6. Bioloogia-Geograafiateaduskond II 0 punkti

B-alagrupp:

1. Sotsiaalteaduskond 11 punkti

2. Bioloogia-Geograafiateaduskond 10 punkti

3. Kehakultuuriteaduskond I 8 punkti

4. Matemaatika-Informaatikateaduskond II 5 punkti

5. Õigusteaduskond II 5 punkti

6. Haridusteaduskond 1 punkt

ALAGRUPIMÄNGUDE TULEMUSED:

Matemaatika-Informaatikateaduskond – Bioloogia-Geograafiateaduskond II 4:0

Õigusteaduskond – Majandusteaduskond 0:1

Erasmus – Kehakultuuriteaduskond I 0:0

Sotsiaalteaduskond – Õigusteaduskond II 5:0

Haridusteaduskond – Matemaatika-Informaatikateaduskond II 0:1

Bioloogia-Geograafiateaduskond – Kehakultuur I 0:0

Matemaatika-Informaatikateaduskond – Majandusteaduskond 1:0

Bioloogia-Geograafiateaduskond II – Erasmus 0:2

Õigusteaduskond – Kehakultuur II 0:0

Sotsiaalteaduskond – Matemaatika-Informaatikateaduskond II 1:1

Õigusteaduskond II – Bioloogia-Geograafiateaduskond 0:1

Haridusteaduskond – Kehakultuur I 0:3

Majandusteaduskond – Erasmus 3:0

Matemaatika-Informaatikateaduskond – Õigusteaduskond 2:0

Bioloogia-Geograafiateaduskond II – Kehakultuur II 0:1

Matemaatika-Informaatikateaduskond II – Bioloogia-Geograafiateaduskond 0:1

Sotsiaalteaduskond – Haridusteaduskond 3:0

Õigusteaduskond II – Kehakultuur I 1:0

Matemaatika-Informaatikateaduskond – Erasmus 2:1

Majandusteaduskond – Kehakultuur II 1:1

Bioloogia-Geograafiateaduskond II – Õigusteaduskond 0:1

Sotsiaalteaduskond – Bioloogia-Geograafiateaduskond 1:0

Matemaatika-Informaatikateaduskond II – Kehakultuur I 0:1

Õigusteaduskond II – Haridusteaduskond 0:0

Matemaatika-Informaatikateaduskond – Kehakultuur II 0:1

Õigusteaduskond – Erasmus 1:0

Bioloogia-Geograafiateaduskond II – Majandusteaduskond 1:4

Sotsiaalteaduskond – Kehakultuur I 0:0

Haridusteaduskond – Bioloogia-Geograafiateaduskond 0:1

Õigusteaduskond II – Matemaatika-Informaatikateaduskond 2:2