Edasi sisuni

TÜ Meistrivõistlused sulgpallis hooajal 2007/2008

Tulemused

LÕPPJÄRJESTUS

1. Maido Mäoma (Matemaatika-Informaatika Teaduskond)

2. Jaak Tamm (Majandusteaduskond)

3. Alar Rikberg (TÜ töötajad)

4. Karel Linno (Filosoofiateaduskond)

5. Tõnis Relvik (Bioloogia-Geograafiateaduskond)

6. Tauri Tilk (Kehakultuuriteaduskond II kursus)

7. Vallo Varik (Bioloogia-Geograafiateaduskond)

Väljaspool arvestust võistlesid:

Siim Mandel 3. koht

Targo Podekrat 4. koht

Tarmo Teekivi 6. koht

A alagrupp:

1. Jaak Tamm – S. Mandel 11:5, 11:8 / A. Rikberg 11:1, 11:7 / T. Relvik 11:0, 11:0 / V. Varik 11:2, 11:1

2. Siim Mandel – A. Rikberg 11:7, 9:11, 20:18 / T. Relvik 11:0, 11:4 / V. Varik 11:2, 11:2

3. Alar Rikberg – T. Relvik 11:4, 11:3 / V. Varik 11:8, 11:4

4. Tõnis Relvik – V. Varik 11:7, 10:12, 10:12

5. Vallo Varik

B alagrupp:

1. Maido Mäoma – T. Podekrat 11:3, 11:4 / T. Teekivi 11:2, 11:1 / K. Linno 11:1, 11:3 / T. Tilk 11:0, 11:1

2. Targo Podekrat – T. Teekivi 11:8, 9:11, 11:7 / K. Linno 11:7, 11:4 / T. Tilk 11:6, 11:9

3. Tarmo Teekivi – K. Linno 11:8, 11:7 / T. Tilk 11:1, 11:2

4. Karel Linno – T. Tilk 11: 8, 11:7

5. Tauri Tilk

Kohamängud:

I – II koht: Mäoma – Tamm 2:0 (21:10, 21:17)

III – IV koht: Mandel – Podekrat 2:1 (14:21, 21:17, 21:17)

Poolfinaal: Mäoma – Mandel 2:0 (21:4, 21:9)

Poolfinaal: Tamm – Podekrat 2:0 (21:7, 21:13)

V – VI koht: Rikberg – Teekivi 2:0 (21:16, 21:16)

VII – VIII koht: Linno – Relvik 2:0 (21:12, 21:10)

IX – X koht: Tilk – Varik 2:0 (21:12, 21:8)

Juhend 

1. Eesmärk.

Sulgpalli üliõpilasmeistrite selgitamine Tartu Ülikoolis.

Sportimisharrastuse ja sulgpallimängu ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

Osalemisel saadud punktid lähevad koondtabelisse ning kevadel 2008 selgub sportlikult parim teaduskond.

2. Aeg ja koht.

Võistlused toimuvad pühapäeval, 16. märtsil 2008 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 10.00.

3. Korraldamine.

Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.

Turniiri peakorraldaja on Raido Rozental (tel. 50 49 731; e-mail raido.rozental@mail.ee).

4. Osavõtjad.

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

Võistluste klassid selguvad kohapeal pärast registreerimist.

5. Võistluste süsteem.

Võistluste lõplik süsteem selgub 30 minutit enne võistluste algust kohapeal, sõltudes osalejate arvust.

Klasside mänguliikide võitja saab 15 punkti, teine koht 13, kolmas 11, neljas 10, viies 9 jne.

Iga osalenud võistkond saab vähemalt ühe punkti.

Neid punkte arvestatakse üksnes teaduskondade paremusjärjestuse koostamisel.

6. Reeglid.

Mängitakse kehtivate võistlusmääruste kohaselt põhimõttel „parem kolmest“.

7. Teaduskondade paremusjärjestus.

Liidetakse erinevate klasside mänguliikide võitjate punktid.

Teaduskondadele jagatakse punktid järgmiselt: võitja 20 punkti, teine koht 18, kolmas koht 16, neljas koht 15, viies koht 14 jne.

8. Protestid.

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

9. Autasustamine.

Kõiki võitjaid autasustatakse TÜ meistrisärgiga, kogu esikolmikut autasustatakse medali ja diplomiga.

10. Registreerumine.

Registreerumine toimub kirjalikult alar.rikberg@ut.ee või raido.rozental@mail.ee kuni 15. märts 2008.

Osavõtumaks 50 krooni/osaleja tasuda hiljemalt 15. märtsiks MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arvele nr. 10220048578018 SEB panka või 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.

Juhul, kui on vaja väljastada arve, palume sellest informeerida e-maili teel alar.rikberg@ut.ee.