Edasi sisuni

EESTI JA TARTU ÜLIKOOLI ÜLIÕPILASTE 2010.a. MEISTRIVÕISTLUSED SISEKERGEJÕUSTIKUS
TÜ ASK kergejõustikuhallis 3. märtsil 2010.a.

Tulemused

doc-down

 

TULEMUSED (*doc. formaat)

 

Juhend

1. Eesmärk

Sisekergejõustiku üliõpilasmeistrite selgitamine Tartu Ülikoolis.

Sportimisharrastuse ja kergejõustiku ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

Osalemisel saadud punktid lähevad koondtabelisse ning kevadel 2010 selgub sportlikult parim teaduskond.

2. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad kolmapäeval, 3.märtsil 2010 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 15.00.

3. Korraldamine

Võistlus toimub paralleelselt EASL Eesti tudengite sisemeistrivõistlustega, mille korraldaja on EASL.

TÜ meistrivõistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.

Turniiri peakorraldaja on Alar Rikberg (tel. 5144655; e-mail alar.rikberg@ut.ee).

4. Osavõtjad

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

Osalemine on teaduskondadepõhine.

Kehakultuuriteaduskond võistleb kursuste kaupa, eraldi arvestuses osalevad õppejõud/töötajad.

Väljaspool arvestust on lubatud osalema ka sportlased, kes ei kuulu Tartu Ülikooli liikmeskonda.

5. Võistluste süsteem

Võistlused toimuvad 60 m jooksus, 200 m jooksus, 60 m tõkkejooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes, teivashüppes, kuulitõukes ning keskmaajooksus (naiste 800 m ja meestele 1500 m).

Ala võitja saab 15 punkti, teine koht 13, kolmas 11, neljas 10, viies 9 jne.

Iga osalenud võistkond saab vähemalt ühe punkti.

Neid punkte arvestatakse üksnes teaduskondade paremusjärjestuse koostamisel.

7. Teaduskondade paremusjärjestus

Teaduskondade kaupa liidetakse meeste kui naiste punktid.

Teaduskondadele jagatakse punktid järgmiselt: võitja 20 punkti, teine koht 18, kolmas koht 16, neljas koht 15, viies koht 14 jne.

8. Protestid

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

9. Autasustamine

Ala võitjad saavad meistrisärgi, kogu esikolmikut autasustatakse auhinna, medali ja diplomiga.

10. Registreerumine

Registreerumine toimub kirjalikult alar.rikberg@ut.ee kuni 1. märts 2010.

Võistlustel osalemine on eelregistreerimisel tasuta, kohapeal registreerunutele 25 krooni/võistleja.

AJAKAVA

13.30-14.50 Võistlejate registreerimine sekretariaadis

15.00 Võistluste avamine

15.10 60 m tõkkejooks M

15.10 Teivashüpe N+M

15.10 Kuulitõuge M

15.25 60 m tõkkejooks N

15.35 60 m jooks M

15.50 60 m jooks N

15.55 Kuulitõuge N

16.10 60m jooks M finaal

16.20 60 m jooks N finaal

16.25 Kaugushüpe M

16-30 Kaugushüpe N

16.35 Kõrgushüpe N+M

16.40 800 m jooks N

16.50 1500m jooks M

17.00 200 m jooks N

17.10 200 m jooks M

17.10 kolmikhüpe M+N

17.20 2000 m jooks M