Edasi sisuni

TARTU ÜLIKOOLI MEISTRIVÕISTLUSED LAUATENNISES (29.novembril 2009.a.)

Tulemused

NAISED

1. Julia Kirpu kehakultuur

2. Anna Romanenko Narva Kolledž

MEHED

1. Rasmus Hütt LOTE

2. Andres Kuusk majandus

3. Vassili Jakovlev mat-inform

4. Maksim Pronin filosoofia

5. Raul Rämson töötajad

6. Meelis Leesik õigus

7. Mihkel Hakkaja õigus

8. Heiki Kink majandus

9. Kaur Järs kehakultuur II

10. Ott Rebane LOTE

11. Teet Smidt mat-inform

12. Marek Roostar majandus

13. Andres Võrk majandus

14. Koit Simso kehakultuur

15. Vitali Sologubov arstiteaduskond

16. Toom Tani kehakultuur

17. Taavi Tani mat-inform

18. Andriy Marochkin mat-inform

VÕISTLUSTE PAREMUSJÄRJESTUS KOOS VÄLJASPOOL ARVESTUST OSALENUD VÕISTLEJATEGA

NAISED

1. Julia Kirpu kehakultuur

2. Anna Romanenko Narva Kolledž

3. Kaja Pragi vilistlane

4. Elli-Maria Luud spordikool

5. Linda Paluteder spordikool

6. Mai Buschmann EMÜ

MEHED

1. Taavi Korsar EMÜ

2. Rasmus Hütt LOTE

3. Andres Kuusk majandus

4. Arlis Vaagen spordikool

5. Martti Tomson EMÜ

6. Vassili Jakovlev mat-inform

7. Maksim Pronin filosoofia

8. Igor Bossenko vilistlane

9. Raul Rämson töötajad

10. Meelis Leesik õigus

11. Tiit Juulik EMÜ

12. Mihkel Hakkaja õigus

13. Heiki Kink majandus

14. Kaur Järs kehakultuur II

15. Ott Rebane LOTE

16. Agnar Pirnpuu EMÜ

17. Teet Smidt mat-inform

18. Marek Roostar majandus

19. Andres Võrk majandus

20. Erki Kure EMÜ

21. Koit Simso kehakultuur

22. Vitali Sologubov arstiteaduskond

23. Toom Tani kehakultuur

24. Rait Roseniit EMÜ

25. Taavi Tani mat-inform

26. Andriy Marochkin mat-inform

Juhend

1. Eesmärk

Tartu Ülikooli üliõpilasmeistrite selgitamine lauatennise üksikmängus.

Sportimisharrastuse ja lauatennise populariseerimine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

Võistleja poolt osalemisel saadud punktid lähevad koondtabelisse ning kevadel 2010 selgub sportlikult parim teaduskond.

2. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad pühapäeval, 29. novembril 2009 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 10.00

3. Korraldamine

Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.

Turniiri peakohtunik on Jaak Parkel (tel. 55 77677; e-posti aadress kodujaak@hot.ee).

4. Reeglid

Võistlused toimuvad ITTF reeglite kohaselt, arvestades spordisaali omapära.

Võistluspallid on TÜ Akadeemilises Spordiklubis treeninguteks kasutatavad pallid.

5. Osavõtjad

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

Võistleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.

6. Võistluste süsteem

Võistlused toimuvad nais- ja meesüksikmängus.

Võistluste lõplik süsteem selgub enne võistluste algust kohapeal, sõltudes osalejate arvust.

Nii nais- kui meesüksikmängu võitja saab 15 punkti, teine koht 13, kolmas 11, neljas 10, viies 9 jne.

Iga osaleja toob teaduskonnale vähemalt ühe punkti.

Neid punkte arvestatakse üksnes teaduskondade paremusjärjestuse koostamisel.

7. Teaduskondade paremusjärjestus

Osalejate punktid liidetakse (nii meeste kui naiste poolt saadud punktid) teaduskondade kaupa.

Teaduskondadele jagatakse punktid järgmiselt: võitjateaduskond 20 punkti, teine koht 18, kolmas koht 16, neljas koht 15, viies koht 14 jne.

8. Protestid

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

9. Autasustamine

Nii mees- kui naisüksikmängu võitjat autasustatakse meistrisärgi, medali ja diplomiga.

Teisele ja kolmandale kohale tulnud võistlejaid diplomi ja medaliga.

10. Registreerumine

Registreerumine toimub kirjalikult e-posti aadressil kodujaak@hot.ee kuni 28. november 2009.

Kui võistleja omab Eesti reitingut, siis registreerimisel teatada koht reitingutabelis.

Osavõtumaks 25,- krooni tasuda 28. novembriks MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi kontole nr 10220048578018 SEB panka või 30 minutit enne võistluste algust kohapeal sularahas.