Edasi sisuni

TÜ meistrivõistlused tennises 2010/2011, naispaarismäng

Tulemused

 PAAR  1  2  3  4  5 PUNKTID KOHT

HELLE HEIN

0

0

0

0

0

5

EVA-MARI LUTS

4..8

1..8

2..8

3..8

KARIN KÜTTIS

1

1

0

1

3

II

LAHTI PILT

8..4

8..5

8..9

8..1

KADRI KERNER

1

0

0

1

2

III

MILVI VISNAPUU

8..1

5..8

6..8

8..3

ANNE-GRETE MÄRTSON

1

1

1

1

4

I

TUULE TANI

8..2

9..8

8..6

8..3

LIIS VOITKA

1

0

0

0

1

4.

JULIA SIDORENKO

8..3

1..8

3..8

3..8

Juhend

Korraldaja:  Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Koht:  TÜ spordihoone pallimängude saalid, Ujula 4

Aeg: 16. aprill 2011, kell 10.00

Osalejad: kõikidele, kes õpivad ja töötavad Tartu Ülikoolis

Registreerimine: kuni reede, 15.04.2011 kell 14.00, Tiina Sirge 5094899; tiina.sirge@mail.ee

Võistlussüsteem: selgub pärast registreerimise lõppemist

Mängud: mängitakse profisett 8 geimini, seisult 7:7 mängitakse tie break 7 punktini.

Korraldajal on õigus teha mängu formaadis muutusi, sõltuvalt osavõtjate arvust.

Osavõtutasu: 3 eur paar

Väljakud: 2 kõvakattega väljakult

Peakohtunik: Tiina Sirge

Autasustamine: autasustatakse võitjat Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi medalite ja meenetega, kolme parimat diplomite ja medalitega, eriauhinnad „vanimale paarile“


TÜ meistrivõistlused tennises, üksikmäng (17.10.2010 TÜ Spordihoone)

Tulemused

Mehed, lõplik paremusjärjestus:

1. Toom Tani (KK II)

2. Madis Sprenk (KK II)

3. Valmar Kasuk (LOTE)

4. Erast-Henri Noor (Arst.)

5. Toomas Lillsaar (Arst.)

6. Magnus Truupõld (LOTE)

Naised, lõplik paremusjärjestus:

1. Tuule Tani (KK II)

2. Maarja Värv (KK mag)

3. Helen Hein (töötaja)

4. Inver Helen Noor (Arst.)

5. Julia Sidorenko (LOTE)

6. Lehti Pilt (töötaja)

7. Maarja Taaler (FIL)

Mehed, mängude tulemused:

Finaal: Tani – Sprenk 8-6

III-IV koht: Kasuk – Noor 8-7 (7-5)

V-VI koht: Lillsaar – Truupõld 8-1

Poolfinaal: Sprenk – Noor 8-5

Poolfinaal: Tani – Kasuk 8-5

Veerandfinaal: Noor – Lillsaar 8-2

Veerandfinaal: Kasuk – Truupõld 8-0

Naised, mängude tulemused:

Finaal: Tani – Värv 8-3

III-IV koht: Hein – Noor 8-3

V-VI koht: Sidorenko – Pilt loobumisvõit

Poolfinaal: Tani – Hein 8-0

Poolfinaal: Värv – Noor 8-3

Veerandfinaal: Hein – Taaler 4-2 (loobumisvõit)

Veerandfinaal: Noor – Pilt 8-4

Veerandfinaal: Värv – Sidorenko 8-4

Juhend

1. Eesmärk.

Üliõpilasmeistrite selgitamine tennise üksikmängus Tartu Ülikoolis.

Sportimisharrastuse ja tennise ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas. Osalemisel saadud punktid lähevad koondtabelisse ning kevadel 2011 selgub sportlikult parim teaduskond.

2. Aeg ja koht.

Võistlused toimuvad pühapäeval, 17. oktoobril 2010 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 10.00.

3. Korraldamine.

Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.

Turniiri peakorraldaja on Tiina Sirge (tel. 50 94899; e-mail sirgetiina@hot.ee).

4. Osavõtjad.

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

5. Võistluste süsteem.

Võistlused toimuvad nais- ja meesüksikmängus.

Võistluste lõplik süsteem selgub 30 minutit enne võistluste algust koha peal, sõltudes osalejate arvust.

Nii nais- kui meesmänguvõitja saab 15 punkti, teine koht 13, kolmas 11, neljas 10, viies 9 jne. Iga osaleja saab vähemalt ühe punkti. Neid punkte arvestatakse üksnes teaduskondade paremusjärjestuse koostamisel.

6. Teaduskondade paremusjärjestus.

Osalejate punktid liidetakse (nii meeste kui naiste omad) teaduskondade kaupa.

Teaduskondadele jagatakse punktid järgmiselt: võitja 20 punkti, teine koht 18, kolmas koht 16, neljas koht 15, viies koht 14 jne.

7. Protestid.

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

8. Autasustamine.

Nii mees- kui naisüksikmängu võitjat autasustatakse meistrisärgi, medali ja diplomiga.

Teise ja kolmanda koha omanikke diplomi, medali ja meenega.

9. Registreerumine.

Registreerumine toimub kirjalikult sirgetiina@hot.ee kuni 15. oktoober 2010.

Osavõtumaks 25 krooni tasuda hiljemalt 16. oktoobriks MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arvele nr. 10220048578018 SEB panka või 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.


Tartu Ülikooli meistrivõistlused tennise igamehe paarismängus (11. aprill 2010 TÜ spordihoone)

PAAR 1 2 3 4 PUNKTE KOHT
Mikk Taras
Ana Rebane
04:8 06:8 06:8 0
16:24
IV
Peeter Oja
Lehti Pilt
18:4 02:8 07:8 (5:7) 1
17:20
III
Juhan Luik
Helle Hein
18:6 18:2 18:5 3
24:13
I
Eduard Kronk
Maarja Taaler
18:6 18:7 (7:5) 05:8 2
21:21
II

Tartu Ülikooli meistrivõistlused tennises, naispaarismäng (28. märts 2010)

Tulemused

1. Katrin Liivamägi – Ülle Kirsimägi

2. Milvi Visnapuu – Kadri Kerner

3. Maarja Taaler – Julia Sidorenko

4. Helle Hein – Imbi Traat

5. Lehti Pilt – Maria Beljajeva

6. Maarja Mägi – Jana Kudo

7. Ana Rebane – Agnessa Kuksa

Mängude tulemused

Finaal: Liivamägi-Kirsimägi – Visnapuu-Kerner 8/2

3.-4. koht: Taaler-Sidorenko – Hein-Traat 8/4

5.-6. koht: Pilt-Beljajeva – Värv-Kudo 8/6

Poolfinaal: Liivamägi-Kirsimägi – Taaler-Sidorenko 8/0

Poolfinaal: Visnapuu-Kerner – Hein-Traat 8/0

Veerandfinaal: Sidorenko-Taaler – Värv-Kudo 8/0

Veerandfinaal: Hein-Traat – Pilt-Beljajeva 8/3

Veerandfinaal: Visnapuu-Kerner – Rebane-Kuksa 8/4

Veerandfinaal: Liivamägi-Kirsimägi – … (bye)

JUHEND

Korraldaja: Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Koht: TÜ spordihoone pallimängude saalid, Ujula 4

Aeg: 28. märts 2010, kell 10.00

Osalejad: kõikidele, kes õpivad ja töötavad Tartu Ülikoolis

Registreerimine: kuni reede, 26.03.2010 kell 14.00, Maarja Värv 53 970 993; maarja@tartutennisekool.ee

Võistlussüsteem: selgub pärast registreerimise lõppemist

Mängud: mängitakse profisett 8 geimini, seisult 7:7 mängitakse tie break 7 punktini.

Korraldajal on õigus teha mängu formaadis muutusi, sõltuvalt osavõtjate arvust.

Osavõtutasu: 50 EEK paar

Pallid: Wilson US Open

Väljakud: 2 kõvakattega väljakult

Peakohtunik: Maarja Värv

Autasustamine: autasustatakse võitjat Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi medalite ja meenetega, kolme parimat diplomite ja medalitega, eriauhinnad „vanimale paarile“


Tartu Ülikooli meistrivõistlused tennises, segapaarismäng (13. jaanuar 2010)

1. Eva Mägi – Madis Sprenk

2. Karin Küttis – Juhan Luik

3. Ülle Kirsimägi – Raivo Valk

4. Katrin Liivamägi – Jaak Jaagus

5. Ana Rebane – Juho Kirss

6. Maarja Taaler – Eduard Kronk

7. Lehti Pilt – Mattias Raun

8. Milvi Visnapuu – Arno Kanal

9. Meelis Leesik – Kadri Kerner

10. Imbi Traat – Raul Kangro


Tartu Ülikooli meistrivõistlused tennises, üksikmängu TULEMUSED

MEESTE ÜKSIKMÄNG, PAREMUSJÄRJESTUS:

1. Madis Sprenk (Kehakultuuriteaduskond)

2. Toom Tani (Kehakultuuriteaduskond)

3. Juhan Luik (Majandusteaduskond)

4. Eduark Kronk (Õigusteaduskond)

5. Valmar Kasuk (LOTE)

6. Raul Kangro (TÜ töötajad)

7. Meelis Leesik (TÜ töötajad)

8. Andero Teras (Sotsiaalteaduskond)

9. Markus Toompere (Filosoofiateaduskond)

10. Vassili Jakovlev (Matemaatika-informaatikateaduskond)

11. Toomas Lillsaar (Arstiteaduskond)

12. Taavi Laasik (Filosoofiateaduskond)

13. Urmas Muser (Matemaatika-informaatikateaduskond)

14. Raido Rozenthal (Majandusteaduskond)

NAISTE ÜKSIKMÄNG, PAREMUSJÄRJESTUS:

1. Tuule Tani (Kehakultuuriteaduskond)

2. Eva Mägi (Sotsiaalteaduskond)

3. Karin Küttis (Majandusteaduskond)

4. Kaidi Ilves (Sotsiaalteaduskond)

5. Emmi Parkko (Arstiteaduskond)

6. Reeli Torm-Leesik (Filosoofiateaduskond)

7. Maarja Taaler (Filosoofiateaduskond)

8. Helle Hein (TÜ töötajad)

9. Piret Must (TÜ töötajad)

10. Maarika Meos (Filsoofiateaduskond)

11. Karin Kustavus (Majandusteaduskond)

12. Kristina Predbannikova (Arstiteaduskond)