Edasi sisuni

50. Hackenschmidti mälestusvõistluselt toodi poodiumikohti

TÜ ASKi maadlejad osalesid Tartus toimunud 50. Georg Hackenschmidti mälestusvõistlusel kreeka-rooma maadluses.

Rahvusvahelisel võistlusel osalesid veel sportlased Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Täiskasvanute arvestuses teenis Rainer Grosberg -67 kg kaalukategoorias kahe matšivõiduga esikoha. Ott Heliste oli kuni 130kg kaaluvate meeste seas kahe matšivõiduga 2. kohal ning Devid Dudkin saavutas kuni 97kg meeste seas ühe võidu ja kahe kaotusega kolmanda koha.

Õpilaste vanuseklassis tuli Kristjan Toots kuni 27kg kaaluvate poiste seas ühe võidu ja kahe kaotusega viiendaks

Kadettide raskekaalus võitis Ott Heliste ülekaalukate võitudega esikoha. Võistlused olid ettevalmistuseks 15.-19. juunil toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele.

Pildil vasakult Rainer Grosberg, Devid Dudkin, Ott Heliste.