Alates 11. märtsist kehtivad spordihoones rangemad piirangud

Tulenevalt Covid-19 viiruse laiaulatuslikust levikust ja vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutest on alates 11. märtsist 2021 Tartu Ülikooli spordihoones treenimisele kehtestatud järgmised piirangud.

• Spordikooli treeninguid spordihoones ei toimu. Täiendava info saavad spordikooli treeninggrupid oma treeneri käest. Infot spordikooli arvete osas saadava spordijuhid.
  • Fitnessiklubi treeninguid spordihoones ei toimu. Fitnessiklubi pääsmed peatatakse kuni piirangute lõppemiseni. Kliendid saavad täiendava info fitnessijuhilt.
  • Treenimine välitingimustes on lubatud üksnes 2+2 liikumisreeglit arvestades. See tähendab, et koos tohivad liikuda ja sportida maksimaalselt kaks inimest (arvesse läheb ka juhendaja) ning teistest inimestest tuleb hoida kahemeetrist vahemaad.
  • Jätkuvalt on lubatud spordivõistlused ainult proffidele, kuid keelatakse esiliiga spordivõistlused. Spordivõistlustest ning spordi ja liikumisüritustest tohib osa võtta sisetingimustes maksimaalselt kuni 50 ja välitingimustes maksimaalselt kuni 100 inimest.

Piiranguid ei kohaldata üksnes spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike alade meistriliigade mängijatele.

Spordihoones on administraator tööpäeviti kell 9.00-20.00 ja nädalavahetusel kell 9.00-18.00 selleks, et korraldada majja lubatud koondislaste ja meistriliiga võistkondade liikumist.

Esialgu kehtivad piirangud kuni 11. aprillini, aga see tähtaeg võib Vabariigi Valitsuse korraldusel muutuda.

Küsimuste või probleemide puhul palume pöörduda:

• Ruumide koordinaator Kessu Kindsigo, kessu.kindsigo@ut.ee
  • Fitnessijuht Ivika Värton, ivika.varton@ut.ee