Alates 6. septembrist alustavad noorte rühmatreeningud

Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi alustab 6. septembril noorte rühmatreeningutega, mis on sobivad neile, kes ei soovi tegeleda võistlusspordiga või spetsiifiliselt mingi kindla spordialaga.

14-19a poisid on oodatud jõusaalitreeningusse treener Peep Pälli juhendamisel esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 15.00-18.00.

Treener koostab igale noorele individuaalse, just tema eesmärkidele sobiva kava. Õpitakse tundma jõusaalis olevaid treeningmasinaid, õigeid tehnikaid, koormuste valimist ja kõike, mis jõusaalitreeningu juurde kuulub. Treening toimub välja toodud kellaaegade vahemikus, täpsemalt saab kokku leppida treeneriga.

Esimene treening toimub 6. septembril.

14-17a tüdrukutel algavad 6. septembrist rühmatreeningud, mida juhendajavad fitnessiklubi treenerid Berit Piir või Margit Laev.

Aeroobikasaalis toimuvad erinevad liikuvad treeningud, jõusaalis õpitakse tundma masinaid ja nende kasutusvõimalusi ning viiakse läbi lihastreeninguid. Treeningud toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.15-17.15.

Lisainfo leiab lingilt: https://sport.ut.ee/spordikool/tervisetreeningud

Esimesed kaks proovitreeningut on tasuta. Spordikooli õppelepingu sõlmimine võimaldab kanda õppemaksud koolituskuludesse. Kui õppelepingut sõlmida ei soovi, saab trennis käia ka Fitnessiklubi sooduspääsmega.