Edasi sisuni

Anna Gret Asi ja Kadri Uiga viskekontsert viigistas OlyBet naiste meistriliiga finaalseeria!

Olybet naiste meistriliigas suutis Tartu Ülikool/Kalev kolme võiduni peetava finaalseeria viigistada, kui alistas valitseva meistri Tallinna Ülikooli numbritega 90:76.

Avaveerand kuulus Tallinna naiskonnale 20:18 ja poolajaks kasvatati vahet veel nelja punkti võrra – riietusruumidesse siirduti seeria esimeses kohtumises võidu saanud pealinna võistkonna 41:35 juhtimisel.

Mängu teine poolaeg kuulus aga selgelt kodunaiskonnale – Sandra Reinvaldi kolmepunktivise viis ja pool minutit enne kolmanda mänguperioodi lõppu viis tartlannad ette 53:51 ja eduseisu enam käest ei lastudki. Anna Gret Asi vedamisel võideti otsustav veerandaeg 24:17 ja kogu kohtumine lõpuks 14 punktiga.

Asi arvele kogunes lõpus 32 punkti, 7 resultatiivset söötu ja 3 lauapalli. Kadri Uiga toetas teda 25 punkti, 5 lauapalli ja 3 sööduga. Eleriin Vaino lisas 12 punkti ja 6 lauapalli. Tallinna Ülikooli parimaks kerkis Birgit Piibur 16 punkti, 6 lauapalli ja 7 sööduga. Annika Köster lisas kaksikduubli 14 punkti ja 15 lauapalliga.

Finaalseeria kolmas kohtumine peetakse juba kolmapäeval kell 19:30 Kristiine Spordimajas.  Neljas mäng taas Tartus teisipäeval, 23. aprillil.