Edasi sisuni

Augustikuised tasuta trennid!

Lastel, kel vihmasel augustilõpunädalail kodus igavaks kisub, on võimalus tulla spordihoonesse tasuta treeninguid proovima!
Augustis on tasuta trennivõimalus kolmel alal, mida on soovi korral võimalik jätkata ka septembris, kui spordikooli hooaeg taas täies mahus peale hakkab:

Jalgrattasport

Treener Caspar Austa käe all treeniva grupiga saavad augustikuus liituda kõik uued 8- kuni 12-aastased rattahuvilised poisid-tüdrukud. Trennid toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 16.00 Tähtvere spordipargis BMX raja juures. Augustikuus on trennides osalemine tasuta!

Korvpall

BC Tartu Korvpallikool korraldab juulikuus avatud treeninguid, kuhu on oodatud kõik kooliealised korvpallisõbrad. Trennid toimuvad 3. – 21. juulini igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11.00 treenerite René, Raido ja Reinu käe all TÜ spordihoones. Kohtumiseni pallisaalis!

Augustis korraldab korvpallikool ka tasuta linnalaagri päris uutele korvpallisõpradele sünniaastatega 2006-2011. 22. – 25. augustil toimuvad trennid iga päev kell 18-19 TÜ spordihoones, kus õpitakse korvpalli põhitõdesid ja veedetakse lõbusalt aega. Laagrit ei pea läbima täismahus, võib liituda ka hiljem.
Registreeri siin!

Sulgpall

Sulgpall korraldab tasuta treeningud augustikuus linnalaagrite vormis. 7- kuni 11-aastaseid lapsi ootab treener Helen Klaos 22.-24. ja 29.-31. augustil kell 16.00 TÜ spordihoones. Trennid kestavad tund aega ja on mõeldud nii päris algajatele kui ka juba sulgpalliga kokku puutunutele. Ette registreerima ei pea!

 

 

Septembrist, nagu juba öeldud, alustab TÜ ASK Spordikool taas hooajaga ning treeningvõimalused on olemas 12 erineval alal, samuti üldkehalised treeningud. Uued huvilised on oodatud neist igaühele – lisainfo siinsamas kodulehel, alamjaotuse “Spordikool” all!