Edasi sisuni

Edukad kulturismi ja fintessi meistrivõistlused

Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis olid Tü Ask sportlastele edukad. Klubide arvestuses saavutati suurepärane 3. koht.

Esile tahaks tõsta meie naissportlase, kes olid väga edukad Esta Pilt oli oma Physique naised kategoorias esimene. Samuti Reele Viilmaa kes saavuatas body-fitness kategoorias esikoha.

Meeste rannafitnessi tihedas konkurentsis olid kolm tü aski sportlast, kellest esile võib tõsta Mattias Peters , kes saavutas väärtusliku hõbemedali ja Taavi Taros, kes platseerus 3.kohal.

Juunioride kulturismi tihedas kategoorias tuli Edmund Pilt napilt pronksist ilma jäädes 4. kohale.

Meeste klassikalise kulturismi kategoorias saavutas Siim Savisaar palju vaidlusi ja küsimusi tekitava 4. koha. Mehe vorm ja tase oleks eeldanud kohtunikelt adekvaatsema hinnangut.

Naiste Bikini fitnessi üha tihenevas konkurentsis tuli pikkus kategoorias kuni 160 cm 5. koht

Naiste Bikini fitnessi kategoorias kuni 166 cm saavutasid Õnnele Raudsepp 4. koha ja edukat esmavõistlust teinud Made-Britta Kalson positiivse ja särava etteastega 6. koha.

Naiste Bikini Fitnessi kategoorias plus 169 cm saavutas meie klubi eest esma võistlust teinud Aleksandra Laer suurepärase hõbemedali.

Võistluste parimaks veteraniks hinnati meie klubi esindaja Esta Pilt.

Sama aegselt Eesti meistrivõistlustega toimusid 2014 Fitnessi MM Kanadas Montrealis.

2014 IFBB WORLD WOMEN’S FITNESS, MEN’S FITNESS & MIXED PAIRS CHAMPIONSHIPS, kus esines ka meie klubi fitnessi ja kulturismi selle aasta parim sportlane, kevadise EM kolmas naine Bikini Fitnessist Reet Reimets. Kahju oli küll EMV vahele jätta, aga edukas esinemine Kanadas MM tõi meie Reedale finaali jõudmise ning mis kulmineerus suurepärase 5. Kohaga. Sel aastal ootab ees veel juba sel nädalavahetusel toimuv GRAND PRIX PEPA OPAVA 2014 võistlus, kus esindavad Eestit ja Tü aski spordiklubi Reet Reimets ja Esta Pilt.