Edasi sisuni

Edukas nädalavahetus kergejõustikus

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tamme staadionil kaks suurt kergejõustikuvõistlust: laupäeval, 28. mail võistlesid 11-14-aastased lapsed TV 10 Olümpiastarti vabariiklikul etapi. Meie klubi sportlastest saavutas parima tulemuse Kõrveküla Põhikooli õpilane Uku-Renek Kronbergs, kes õigelt ajastatud finišispurdiga tõusis poiste noorema vanuseklassi 1000 m jooksus poodiumi kõrgeimale astmele. Uku ajaks kirjutati 3.13,30.

Pühapäeval peeti Tamme staadionil Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksus. TA vanuseklassis saavutas TÜ ASK esindus järgmised kohad: 4 x 100 m tõkketeatejooks – I koht (Kristin Lass, Hanna Sõnajalg, Anastasija Kovesnikova, Piibe Kirke Aljas), 4 x 400 m – I koht (Karolina Orav, Hanna Sõnajalg, Kristin Lass Piibe Kirke Aljas), 4 x 100 m – II koht (Kristin Lass, Hanna Sõnajalg, Piibe Kirke Aljas, Karolina Orav).

PA poisid jooksid välja 4 x 1500 m võistlusalal välja I koha ajaga 18.01,06 (Mattias Lõhmus, Markkus Joonas Palu, Karlis Kade ja Karel-Sander Kljuzin) ja 4 x 400 m teatejooksus III koha (Sander Jaaniste, Märt Maasing, Ralf Markus Suss, Joonatan Oras) ja 4 x 100 m teatejooksus IV koha. MJ 4 x 1500 m võistkond saavutas II koha Tallinna Kalevi järel (koosseis: Georg-Caius Kutsar, Karl Tiit, Silver Tabo, Vladislav Härm).

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi õnnitleb sportlasi ja nende treenereid!