Edasi sisuni

EV100 Eesti meistrivõistlused kergejõustikus

28.-29. juulil toimuvad Kadrioru staadionil EV100 Eesti meistrivõistlused kergejõustikus, kus näeb mitmeid põnevaid duelle ja Eesti parimaid kergejõustiklasi. Oma osalemise on kinnitanud mitmed Berliini Euroopa meistrivõistlustele sõitvad sportlased – olümpiavõitja Gerd Kanter, Magnus Kirt, Maicel Uibo, Rasmus Mägi, Anna Maria Orel, Martin Kupper, Tanel Laanmäe jt., kelle jaoks on Eesti meistrivõistlused peaprooviks enne EMi. Lisaks on 101. korda toimuvad Eesti meistrivõistlused viimaseks võimaluseks täitmaks EMi normatiive.
Päevapilet 10 eurot, sooduspilet 5 eurot. (õpilased, üliõpilased, pensionärid). Pileteid saab osta kohapealt sularahas. Kuni 7-aastased lapsed (k.a.), puudega inimesed ja nende saatjad pääsevad võistlusele tasuta. 
Samaaegselt kergejõustiku Eesti meistrivõistlustega selgitatakse Kadrioru staadionil ka Eesti meistrid kiikingus. Võistlus algab 29. juulil kell 13.00 ja põnevaimad hetked toimuvad tõenäoliselt kella 16.00 paiku. Käesoleval aastal on uuenenud nii naiste kui meeste absoluutne rekord ja ka nendel võistlustel võib oodata ka uusi parandusi. Huvilised saavad kiikingut proovida 28. juulil kergejõustiku võistluste ajal ja 29.07 pärast kiikingu võistluse lõppu. Täpsem info kiikingu Eesti meistrivõistluste kohta www.kiiking.ee.