Edasi sisuni

Aeg
12.02.2013 - 13.02.2013 | Kell 15:00

Asukoht
TÜ spordihoone kergejõustikuhall

Spordiala

Tartu meistrivõistlused

JUHEND

Eesmärk:
– võistlemise võimaluste loomine lastele ja noortele kergejõustiklastele,
– populariseerida kergejõustikku Tartu linnas,
– selgitada Tartu linna 2013. a. sisekergejõustiku meistrid,
– võistlusi viib läbi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Aeg ja koht:
Võistlused toimuvad teisipäeval 12.02. ja kolmapäeval 13.02. mõlemal päeval algusega kell 15.00 Tartu Ülikooli Spordihoones.

Vanuseklassid:
– C-klass 2000-2001 sündinud
– J-klass 1994-1995 sündinud
– T-klass 1993 ja varem sündinud

Alad:
Mehed ja meesjuuniorid:
60 m, 60 mtj, 200 m, 1000 m, 3000 m, kaugushüpe, kolmikhüpe, kõrgushüpe, teivashüpe, kuulitõuge
Naised ja naisjuuniorid:
60 m, 60 mtj, 200 m, 1000 m, kaugushüpe, kolmikhüpe, kõrgushüpe, teivashüpe, kuulitõuge
C-klass:
60 m, 60 mtj, 200 m, 600 m, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge

Registreerimine:
Võistlejate nimeline registreerimine toimub kohapeal (hiljemalt 30 minutit enne ala algust)

Osalustasu:
Osalustasu Tartu klubide noortele 1 EUR, väljaspool Tartut 1,5 EUR ja täiskasvanutele vastavalt 2 EUR ja 2,5 EUR.

Autasustamine:
C-klassi ala kolme paremat autasustatakse Tartu linna Kultuuriosakonna Sporditeenistuse diplomiga. Täiskasvanute ja juuniorite vanuseklassi ala võitjat  autasustatakse Tartu linna Kultuuriosakonna Sporditeenistuse medaliga ning teist ja kolmandat kohta diplomiga (alal peab olema vähemalt 5 võistlejat).

Ajakava:
Teisipäev, 12.02
Algusega: 15.00 C-klass
15.00 TC Kaugushüpe
PC Kaugushüpe
15.40 TC 60m jooks
15.50 PC 60m jooks

16.10 TC 60m jooks finaal
16.15 PC 60m jooks finaal
16.30 TC 600m jooks
16.40 PC 600m jooks

17.00 juuniorid ja täiskasvanud
17.00 NJ+N 60m jooks
17.15 MJ+M 60m jooks
17.30 NJ+N 60m jooks finaal
17.35 NJ+N Kaugushüpe
17.40 MJ+M 60m jooks finaal
17.45 MJ+M Kaugushüpe

18.00 MJ+M teivas
18.10 NJ+N Kõrgushüpe
NJ+N 1000m jooks
18.20 MJ+M 1000m jooks

Kolmapäev, 13.02
Algusega: 15.00 C-klass
15.00 TC 60m tõkkejooks
PC Kuulitõuge
15.15 PC 60m tõkkejooks
15.30 TC Kõrgushüpe
PC Kõrgushüpe
TC Kuulitõuge

16.10 PC 200m jooks
16.20 TC 200m jooks

17.00 juuniorid ja täiskasvanud
17.00 NJ+N 60m tõkkejooks
17.10 NJ+N Kuulitõuge
17.15 MJ+M 60m tõkkejooks
17.20 MJ+M Kolmikhüpe
17.30 NJ+N Teivashüpe
17.50 NJ+N 200m jooks

18.00 MJ+M Kuulitõuge
NJ+N Kolmikhüpe
18.05 MJ+M 200m jooks
18.20 MJ+M Kõrgushüpe
18.30 MJ+M 3000m jook

Peakohtunikud: Kadri Pulk, Liis Simpson, Linda Treiel