Aeg

TÜ meistrivõistlused lauatennises 2014/2015, üksikmäng

Juhend

1. Eesmärk.
Tartu Ülikooli meistrite selgitamine lauatennises.
Sportimisharrastuse ja lauatennise ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

2. Aeg ja koht.
Võistlused toimuvad pühapäeval, 2. novembril 2014 TÜ spordihoone lauatennisesaalis, Ujula 4, algusega kell 11.30.

3. Korraldamine.
Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.
Turniiri peakorraldaja on Julia Kirpu (tel. 56488898, e-mail julki@hot.ee).

4. Osavõtjad.
Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

5. Võistluste süsteem.
Võistlused toimuvad ITTF reeglite kohaselt, arvestades spordisaali omapära. Võistluspallid on TÜ Akadeemilises Spordiklubis treeninguteks kasutatavad pallid.
Võistlused toimuvad nais- ja meesüksikmängus. Võistluste lõplik süsteem selgub 30 minutit enne võistluste algust koha peal, sõltudes osalejate arvust.

6. Protestid.
Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

7. Autasustamine.
Nii mees- kui nais üksikmängu võitjat autasustatakse meistriauhinna ja medaliga.

8. Registreerumine.
Registreerumine toimub kirjalikult kuni 31.oktoobrini meiliaadressile julki@hot.ee.

9. Osavõtumaks
4 euri tasuda hiljemalt 31. oktoobriks MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arvele nr. 10220048578018 SEB panka või 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.

TYMV-lauatennis