Edasi sisuni

Aeg
06.11.2014 | Kell 18:00 - 21:00

Asukoht
Ülikooli Keeltemaja „Paabel“ Ülikooli 17 ruum 323

Spordiala

TÜ meistrivõistlused males 2014/2015

Juhend

1. Korraldajad
Võistluse korraldavad Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi ja Tartu Ülikooli Maleklubi (kontaktisik Meelis Härmas, meelisharmas@gmail.com, 53735428).

2. Võistluse aeg ja koht
06.11.2014 TÜ Keeltemaja („Paabel“) ruumis 323.
Võistlus algab kell 18: 00

3. Osavõtuõigus
Osavõtuõigus on kõigil Tartu Ülikooliga seotud isikutel, sealhulgas üliõpilastel, magistrandidel, doktorandidel, teaduskondade, tugistruktuuri ja allasutuste töötajatel, auliikmetel ja audoktoritel, emeriitdotsentidel ja emeriitprofessoritel. Kahtluse korral ülikooliga seotuse korral langetavad otsuse korraldaja.

4. Osavõtumaksu ei ole

5. Võistlusele registreerimine toimub kohapeal kella 18:00- 18:15

6. Võistluse süsteem.
Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemi järgi. Igas voorus on ajakontroll 10 minutit kummalegi vastasele terve partii jaoks. Mängitakse klassikalise male reeglite järgi ja käikude ülesmärkimine ei ole osavõtjale kohustuslik. Kui osa võtab vähem kui 7 inimest, mängitakse ringsüsteemis

7. Kohtade jagamine võrdsete punktide korral.
Esimese kriteeriumina arvestatakse kõigi kohtade puhul omavahelise kohtumise tulemust.

Teise kriteeriumina korraldatakse juhul, kui esikohta kas meeste või naiste arvestuses jagab rohkem kui 2 osavõtjat, 2-ringiline järelturniir välkmales ajakontrolliga 3+2 min. Partiile
Ülejäänud kohtade jagamisel kasutatakse teise kriteeriumina voorujärgsete punktisummade liitmist, mille võrdsuse korral jäetakse esiteks ära esimese vooru punktid, seejärel teise vooru punktid jne.

8. Auhinnad
Esimesele kolmele kohale tulnuid ja parimat reitinguta mängijat autasustatakse mitterahaliste auhindadega

9. Turniir ei lähe Eesti reitinguarvestusse

10. Elektroonika kasutamine.
Mistahes elektroonilised seadmed, sh. mobiiltelefonid, peavad turniirisaalis olema helitus režiimis. Kohtunikul on õigus reegli vastu eksijat karistada kuni kaotuse määramiseni käimasolevas voorus.

11. Kõik juhendis määratlemata küsimused otsustavad korraldajad.

TYMV-male_610