Aeg

TÜ meistrivõistlused võrkpallis 2014/2015

Juhend

1. Eesmärk.
Tartu Ülikooli meistrite selgitamine võrkpallis segavõistkondadele. Sportimisharrastuse ja võrkpalliharrastuse ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

2. Aeg ja koht.
Võistlused toimuvad pühapäeval, 07. detsembril 2014 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 11.00.

3. Korraldamine.
Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.
Turniiri peakorraldaja on Vahur Vahtra (vahtrav@gmail.com, tel. 5573405).

4. Osavõtjad.
Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad. Igas võistkonnas võib olla üks Eesti meistriliiga mängija.

5. Võistluste süsteem.
Osalevad segavõistkonnad, platsil 4 mees- ja 2 naismängijat (naisi võib olla ka rohkem).
Võistkonnas max 10 liiget.
Meesmängija ei tohi sulustada naismängijat.
Igast võistkonnast üks kohtunik.
Võistluste lõplik süsteem selgub 30 minutit enne võistluste algust koha peal.

6. Reeglid.
Mängitakse kehtivate võistlusmääruste kohaselt põhimõttel „parem kolmest“. Ringsüsteemi korral määrab paremuse suurem punktide arv (võit 2, kaotus 1, loobumine 0 punkti). Võrdsete punktide korral kahe võistkonna puhul määrab paremuse omavahelise kohtumise tulemus. Võrdsete punktide korral kolme ja enama võistkonna puhul: 1) parem geimide vahe nende omavahelistes mängudes; 2) parem geimide vahe kõigis mängudes; 3) punktide vahe omavahelistes mängudes; 4) punktide vahe kõigis mängudes.

7. Protestid.
Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

8. Autasustamine.
Võitja mees- ja naiskonda autasustatakse meistriauhinna ja medaliga. Teise ja kolmanda koha omanikke medaliga.

9. Registreerumine.
Registreerumine toimub kirjalikult vahtrav@gmail.com kuni 05.12.14 (Võimalusel ka koha peal)
Osavõtumaks – 10 eurot võistkonnalt, tasuda MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arvele nr. 10220048578018 SEB panka või 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.