Aeg

TARTU ÜLIKOOLI 2015.a. MEISTRIVÕISTLUSED SISEKERGEJÕUSTIKUS

(KOOS EASLi MEISTRIVÕISTLUSTEGA)

J u h e n d

1. EESMÄRK. Selgitada Eesti üliõpilaste meistrid sisekergejõustikus, ergutada kergejõustikuharrastust Eesti kõrgkoolides.
Eraldi arvestuses selgitada välja ka Tartu Ülikooli 2015. aasta meistrid kergejõustikus.

2. AEG JA KOHT. Võistlused toimuvad reedel, 6. märtsil 2015. a Tartu Ülikooli sisehallis (Ujula 4, Tartu), algusega kell 14.00.
Paralleelselt Eesti üliõpilaste meistrivõistlustega korraldatakse Tartu Ülikooli kergejõustiku sisemeistrivõistlused.

3. KORRALDAMINE. Võistlused organiseerib Eesti Akadeemiline Spordiliit koos Tartu Ülikooli Spordiklubiga. Võistluste peakohtunik on Rein Aule.

4. OSAVÕTJAD. Võistlustest saavad osa võtta EASL-i liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide üliõpilased (vanusepiiranguteta) ning vilistlased, kes on lõpetanud õppeasutuse 2014. aastal või hiljem. EASLi liikmeskoolide üliõpilastele on võistlustel osalemine tasuta. EASLi mitteliikmeskoolide üliõpilastele on tasu võistluskulude osaliseks hüvitamiseks 2 eurot, mis tuleb tasuda sularahas kohapeal enne võistluste algust.

5. VÕISTLUSTE KAVA. NAISED: 60 m, 200 m, 800 m, 2000 m, kaugushüpe, kõrgushüpe ja kuulitõuge. MEHED: 60 m, 200 m, 800 m, 2000 m, kaugushüpe, kõrgushüpe ja kuulitõuge.
Võistluspäeva lõpus toimub TÜASKi eriauhindadele vigurteatevõistlus – 2 meest/2 naist.

6. AUTASUSTAMINE. Iga ala võitjale omistatakse Eesti üliõpilaste 2015. a meistri nimetus ning autasustatakse medali ja meenega, teise ja kolmanda koha saavutanud võistlejaid autasustatakse EASL-i medali ja meenega.
Tartu Ülikooli meistreid autasustatakse meistrisärgi ja medalitega.

7. MAJANDAMINE. EASL tasub võistluste tehnilise korraldamisega seotud kulud. Osavõtjate sõidu- ja ülalpidamiskulud kannavad lähetavad õppeasutused või osavõtjad.

8. REGISTREERIMINE. Võistlusteks registreerumine ning üliõpilaspiletite või õppeasutuse lõpetamist tõendavate dokumentide esitamine toimub samal päeval kell 12.30 – 13.30 kohapeal võistluste sekretariaadis, TÜ spordihallis.

TYMV-kergej6ustik_610