Aeg

TENNIS

Juhend

1. Eesmärk.

Sportimisharrastuse ja tennise ergutamine TÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas. Parimate selgitamine tennise nais-ja meesüksikmängus.

1. Aeg ja koht.

Võistlused toimuvad pühapäeval, 4. märtsil 2018 TÜ spordihoones Ujula 4, algusega kell 10.00.

1. Korraldamine.

Võistlust organiseerib TÜ Akadeemiline Spordiklubi.

Turniiri peakorraldaja on Tiina Sirge (tel. 50 94 899).

1. Osavõtjad.

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel TÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel TÜ töötajad.

1. Võistluste süsteem.

Võistlused toimuvad nais- ja meesüksikmängus. Võistluste lõplik süsteem selgub 30 minutit enne võistluste algust koha peal, sõltudes osalejate arvust.

1. Protestid.

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

1. Autasustamine.

Nii mees- kui naisüksikmängu esikolmikut autasustatakse medaliga, esikohti lisaks võitjasärkidega.

1. Registreerumine.

Registreerumine toimub kirjalikult SirgeTiina@hot.ee

Osavõtumaks 4 eurot tasuda 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.