Edasi sisuni

Kergejõustiku mitmekülgsuse treeningud algavad 05.09.2019

TREENER: Šerelin Zverev, telefon: 5666 0058, e-posti aadress zverev.serelin@gmail.com
 
Treeningud toimuvad Ujula 4 kergejõustikuhallis, Staadioni 21 kergejõustikustaadionil või Tähtvere pargis (sõltuvalt ilmast või kokkuleppest treeneriga)- esmaspäeval ja neljapäeval kell 18:30-19:30 koos treeneriga, pühapäeviti toimub iseseisev treening alates kella 18:00-20:00 – vajadusel on treener ka sellel ajal kohal.
 
Esmaspäev ja neljapäev keskendutakse peamiselt kergejõustiku tehnilistele aladele, milleks on heitealad (ketas, kuul, oda, vasar) ja hüppealad (kaugus, kõrgus, teivas). Jooksualad (tõke ja sprint) lisatakse heitealadele juurde treeningu käigus. Pühapäeval iseseisva treeningu ajal on plaan joosta pikemat maad või teha kiirkõndi. Vajadusel saab kõigile teha oma jooksu/kõnniplaani. 
 
Uutel treeningusse soovijatel soovitame ühendust võtta treeneriga, et veenduda treeningu sobivuses ja siis edastada oma andmed registreerimisprotsessi kiirendamiseks e-posti aadressile fitness@ut.ee.Vajalikud andmed: ees- ja perenimi, isikukood (vajalik samanimeliste inimeste eristamiseks ja kliendi tuvastamiseks), kontakttelefon (olulise informatsiooni kiireks edastamiseks) ja e-posti aadress (samuti asjakohase ja vajliku info edastamiseks).
 
Treenijad, kes soovivad võistelda ja treenida rohkem kui kolm korda nädalas või mõne teise treeneri juhendamisel (vajalik kokkulepe treeneriga), saavad osta piiramatu kasutusega teise hinnaga võistlusspordi pääsme. Selleks palume kontakteeruda spordijuhiga: Kadri Vernik, kadri.vernik@ut.ee

TÄHELEPANU! Harrastusspordi rühma hinnad sisaldavad treeninguid ainult tunniplaanis ette nähtud ajal koos klubi poolt määratud treeneriga ette nähtud treeningsaalis.

Kui harrastustreeningus soovib osaleda alla 16-aastane õpilane, siis enne pääsme ostmist tuleks lapsevanemal kontakteeruda harrastussporditegevuse koordinaatori Ivika Värtoniga meilitsi ivika.varton@ut.ee ning anda seeläbi luba oma lapse osalemiseks täiskasvanute treeningrühmas. Harrastusspordis ei kehti tulumaksutagastus.

——–

In English: Training is scheduled on Mon and Thu 18.30 and Sun 18.00-20.00 self practice by coaches plan.

Coach: Šerelin Zverev, ph 5666 0058, e-mail address: zverev.serelin@gmail.com

 

Kergejõustiku harrastusspordi hinnad 2019/2020:

Õppeaasta/ school year (1. september – 22. juuni) – 140 EUR

Semester/one semester (1.sept – 31.jaan / 1.veeb – 22.juuni) – 85 EUR

1 kuu/one month (30 päeva) –  35 EUR

1 kuu TÜ üliõpilasele/one month for students of the UT –  25 EUR

1 kord/one time– 5 EUR

Proovitreeningu võimalus 1 kord uutele treenijatele kuni 15.09.2019

Tartu Ülikooli üliõpilase hind kehtib Eesti Üliõpilaspileti (TÜ tudengile), ISIC tudengikaartide (tavakaart, ISIC Tudeng Electron, ISIC MasterCard Tudengikaart). Tartu Ülikooli üliõpilane on isik, kes on immatrikuleeritud tasemeõppesse. 

Treeningutel osalemise identifitseeerimiseks saab kasutada ID kaarti või pandiraha eest klubikaarti (hind 1.60 eur), mis vormistatakse Ujula 4 administraatori juures.

Treeningute eest tasumine Ujula 4 administraatori juures sularahas või pangakaardiga, iga päev kell 8.00 kuni 22.00