Edasi sisuni

Heategevuslik jõuluvõistlus tuleb taas!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kutsub kõiki sportlasi 16. ja 17. detsembril juba traditsiooniks kujunenud heategevuslikule kergejõustikuvõistlusele. Kogu registreerimistasu läheb sel aastal annetusena TÜ Kliinikumi Lastefondile.

Pühapäeval, 16. detsembril võtavad üksteiselt mõõtu kuni U14 vanuseklassid 30m ja 150/200m jooksudes ning kaugushüppes, 2005-2006 aastal sündinud ka kuulitõukes. Esmaspäeval, 17. detsembril astuvad võistlustulle U16, U18 ja U20 vanuseklassid ning täiskasvanud. Võisteldakse nii 60m, 200m kui ka 800m jooksus, lisaks ka kõrgushüppes, kaugushüppes ja kuulitõukes.

Võistluse paremaks organiseerimiseks on 14. detsembrini avatud eelregistreerimine. Võistlejad saavad ennast üles anda aga ka kohapeal. Iga osaleja saab toetajate poolt premeeritud väikese kingikotiga, parimatele ka diplomid ja meened.

Eelregistreerimisel on osalustasuks 3 EUR, koha peal 5 EUR. Kuna ürituse osavõtumaks läheb TÜ Kliinikumi Lastefondi toetuseks, siis on tasumine ainult SULARAHAS!

 

  1. detsembril toimuvale võistlusele saab registreerida SIIN.
  2. detsembril toimuvale võistlusele saab registreerida SIIN.

 

Tutvu täpsema ajakavaga:

TÜASKi jõuluvõistluse ajakava (16.12.2018)

TÜASKi jõuluvõistluse ajakava (17.12.2018)

 

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi heategevuslikku jõuluvõistlust toetavad: Balbiino, Dada FUN, KUMA, Wooch, Lapibutiik, Kommipomm, Meemeistrid, Politsei- ja Piirivalveamet, Spordimuuseum, Laura Sirelpuu, Ingella, Maiasmokk, Ahhaa, Sportland, Tagurpidi Maja, Marjamaa talu, Petrone Print, Loodusvägi, Viv`s Chrochet, Andri-Peedo Talu, Avita kirjastus, PTI.