Heategevuslik võistlus tõi spordihalli väiksed kergejõustiklased

Pühapäeval, 18. detsembril toimus Tartu Ülikooli spordihoones traditsiooniline heategevuslik kergejõustikuvõitlus, millega toetatakse Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefondi. E-, D- ja C-klassi võistluses võeti mõõtu sprindis (30m või 60m), kaugushüppes ja keskmaajooksus (150m või 200m).

Lapsi osales võistlusel üle 220, kusjuures võistlejaid sõitis kohale nii erinevatest Eesti paikadest kui ka Lätist, ning võistluste “esimeses pooles” teeniti Lastefondile juba märkimisväärne annetus. Täpne summa selgub homme, teisipäeval, kui toimumas ka vanemate klasside võistlus. Lisainfo C-, B-, A-, J- ja T-klasside võistluse kohta SIIT.

Täname kõiki, kes pühapäeva spordihoones veetsid, suur aitäh kõigile osalejatele ning palju õnne võitjatele!

Võistluse tulemused:

18.12 Jõuluvõistluse esikolmikud