Edasi sisuni

Hooajaalguse üllataja TÜ/Eeden!

Tartu Ülikooli võrkpallinaiskonna tubli hooaajaalgus ei ole märkamata jäänud ning oma tunnustuse tegi neile ERR Sport.

Naiste võrkpalli Balti liigas ja Eesti meistrivõistlustel on hooaja algust tugevasti rikastanud Tartu Ülikool/Eedeni naiskonna edukas esinemine. Tartlannad on Balti liiga senisest neljast mängust teeninud 10 punkti ning see annab tabelis Kohila järel kõrge teise koha. Suure üllatuse pakkus Eeden 29. oktoobril Tallinnas, kui Eesti eelmise hooaja karikavõitja TTÜ alistati kolmes geimis. Lisaks tulid seitse Eedeni mängijat eelmisel nädalavahetusel Tartu Ülikooliga ka Eesti üliõpilaste meistriks.

“Isiklikult arvan, et olulisimaks teguriks on Andrei Ojamets. See, kuidas ta suudab mängijaid motiveerida ja mis asjadele tähelepanu pöörata… see on kõige suurem tegur. Ojamets on kahtlemata minu võrkpallurikarjääri jooksul olnud kõige professionaalsem treener. Ta on kõige põhjalikum ja laskub pisiasjadesse. Ta on nõudlik, kuid saab aru, et kõigil on koolid, töö ja pered,” selgitas TÜ/Eedeni kapten, kogenud Kertti Külm oma nägemusi senisest edust.

Andrei Ojamaa on Tartu naiskonna juures alles sellest sügisest, kuid kogenud võrkpallitreenerina on tal ette näidata nii kogemusi kui ka tulemusi. Tema ootused meie naiskonnalegi ei ole väikeste killast.

“Nagu ma naistele ütlesin, et mina olen treener-maksimalist ja me läheme alati võitma, ükskõik, kes vastu ei tuleks. Eesmärk on sel aastal olla medalil. Mis värvi? See on juba teine lugu,” arvas Ojamets.

Tartu Ülikool/Eedeni naiskonda ja nende treenerit näeb mängimas juba sel nädalavahetusel, kui koduväljakul ollakse laupäeval kell 17 vastamisi Läti klubi VK “miLATss”-iga ja pühapäeval kell 13.00 mängitakse Leedu klubi Achema- KKSC-ga. Kõik kaasaelajad on kindlsti ootatud!

Artikkel täispikkuses leiab ERR Sport lehelt.