Edasi sisuni

Käsipalli esiliigas viigistati HC Tallinn 2-ga

Teisipäeval, 12. veebruaril toimus uuenenud spordihoones klubi käsipallimeeskonna esimene kodumäng, kus kohtusid eelmise hooaja finalistid HC Tallinn 2 ja Tartu Ülikool/Glassdrive.

Tasavägine mäng lõppes 26:26 (poolaeg 9:12) viigiga.

Esmakordselt uuenenud kodusaalis mänginud tartlased ei leidnud mängu algul head rütmi ning võistkonda tabas väravate põud – sihile ei jõutud üheksa minutit järjest.  Kuigi eduseis oli vastastel juba kuuepunktiline, suutis siiski kodumeeskond teha suurepärase lõpuspurdi ning teha vahe tasa.  Mäng lõppes 3 sekundit enne lõpuvilet realiseeritud 7 m karistusviskega seisuga 26:26.  

Tartu Ülikool/Glassdrive parimana viskas Rando Sein 7 väravat. Siim Markus Saarendi arvele jäi 5 väravat ja Mihkel Keldoja ning Elar Vanahunt lisasid 4 väravat.

Esiliiga EMV tabelis tähendas viik, et HC Tallinn 2 tõusis Tallinna Oskariga võrdselt 13 punkti peale 3.-4. kohale, Tartu Ülikool/Glassdrive jätkab kaheksa silmaga viiendana.  

TÜ/Glassdrive järgmine mäng on neljapäeval, 21. veebruaril kell 19.00 ning siis võetakse Tartu Ülikooli spordihoones vastu Tallinna Oskari meeskond.

Meeskonna tegemistega saab kursis end hoida aadressil: https://tartuhandball.voog.com