Edasi sisuni

Kergejõustiku Eesti meistrivõistlustelt 11 medalit!

Diana Suumann tuli kergejõustiku Eesti meistrivõistlustelt tagasi 60m tõkkejooksu Eesti meistritiitli ja Eesti kõigi aegade edetabeli 2. kohaga (8.19)!

Naiste tõkkesprindis näitas suurepärast minekut Diana Suumann (fotol). Eeljooksus sai esmalt kirja 8.25, finaalis leidis veel kuus sajandikku ning jõudis finišisse ajaga 8.19. Isiklik rekord tõstis Suumanni Eesti kõigi aegade edetabelis teisele kohale. Ksenija Balta Eesti siserekordist jäi puudu kolm sajandikku.

Eesti meister on ka Jekaterina Patjuk 3000m jooksus (9.49,56).

EMV hõbemedaleid tuli TÜASK-i kolm: Liis Roose 400m jooksus, Eerik Haamer teivashüppes ja Deniss Šalkauskas 800m jooksus.

Pronksmedali võitsid kuus meie klubi kergejõustiklast: Annabel Luuk kolmikhüppes, Karel-Sander Kljuzin 800m ja 1500m jooksudes, Rivar Tipp 400m jooksus, Marin Lõo teivashüppes.

Palju õnne sportlastele ja treeneritele!

Esimese päeva kokkuvõte SIIN

Kõiki tulemusi näeb SIIT

Kahe päeva galeriid: 1.päev ja 2.päev

Mõlemad võistluspäevad on järelevaadatavad sport.postimees.ee ja Kergejõustiku Facebooki lehe vahendusel.