Edasi sisuni

Kilingi-Nõmmel selgitati jõutõstmise meistrid

Laupäeval, 20. aprillil selgusid Kilingi-Nõmmel Eesti Meistrid jõutõstmises (varustusega).

TÜASK sportlastest tulid Eesti Absoluutseteks meistriteks noorte klassis (kuni 18a) Eliise Mikomägi ja Freddy Jakobson, juunioritest (kuni 23a) Anete Treier ja Agris Reppo ning avatud klassis Marianna Bogdanova. Ainult avatud klassi meeste ABS tiitel läks Viljandisse, Mihkel Raadikule. Võistkondlikus arvestuses olid võitjad kõik meie Spordiklubi tiimid.

TÜASK jõutõstjate, medalivõitjate tulemused:
NAISED

Noorte Absoluutarvestuses
1. koht Eliise Mikomägi, tulemusega 122,5 kg kükis, lamades surumises 72,5kg, jõutõmbes 165 kg, kogusummaga 360 kg. Eliise kõik katsed olid uued Eesti noorte rekordid -72 kg kategoorias!

Juuniorite Absoluutarvestuses
1. Anete Treier, 290 kg. Kükk 117,5 kg (Eesti juuniorite rekord) + 57,5kg + 115kg = 290kg

Avatud klass
-57 kg
1. Anete Treier, 290 kg

-63 kg
1. Marianna Bogdanova, 160 (ER) + 77,5+200 (ER)= 437,5 kg (ER)
2. Anne Laidla, 335 kg

-72 kg
2. Eliise Mikomägi, 360 kg (EnR)

Absoluutarvestuses
1. Marianna Bogdanova
3. Eliise Mikomägi

Naiskondlik
1. TÜASK (M.Bogdanova, E.Mikomägi, A.Laidla)

MEHED
Noored

-74 kg
2. Bruno Truuse, 480 kg

-83 kg
1. Freddy Jakobson, 515 kg

-93 kg
1. Mikk Lehtoja, 507,5 kg

Absoluutarvestuses
1. Freddy Jakobson
2. Bruno Truuse

Võistkondlikus arvestuses
1. TÜASK (Bruno Truuse, Freddy Jakobson, Mikk Lehtoja)

Juuniorid
-83 kg
2. Rainer Raiend, 465 kg

-93 kg
1. Agris Reppo, tulemusega 739 kg (296,5 kg jõutõmbes tähistab Eesti juuniorite uut rekodit)
2. Mark Kihu, 680 kg
3. Mihkel Ruut, 575 kg

Absoluutarvestuses
1. Agris Reppo
3. Mark Kihu

Avatud klassis
-74 kg

1. Andres Oja, 630 kg
3. Bruno Truuse, 480 kg

-83 kg
1. Harri Olak, 780 kg

-93 kg
1. Marko Mumm, 740 kg
2. Agris Reppo, 739 kg
3. Mark Kihu, 680 kg

-105 kg
1. Alex-Edward Raus, 810 kg

Absoluutarvestuses
2. Harri Olak
3. A.-E.Raus

Meeskondlikus arvestuses
1. TÜASK (Harri Olak, Andres Oja, Alex-Edward Raus, Agris Reppo)