Edasi sisuni

Klassikalise lamades surumise Eesti meistrivõistlustelt toodi üheksa tiitlit

Laupäeval, 24. juulil selgitati Kilingi-Nõmmel 2021. aasta Eesti meistrid klassikalises lamades surumises. TÜASK sportlastest tulid Eesti meistriteks avatud klassis naiste arvestuses Amanda Margaret Treier (-52 kg) ja Karoliine Holter (-63 kg) ning meeste arvestuses Alo Lille (-83 kg) ja Alex-Edward Raus (-105 kg).
Eesti meistriteks tulid noorte klassis (kuni 18a) Eliise Mikomägi, Martin Grigorovitš ja Mikk Lehtoja ning juunioritest (kuni 23a) Mihkel Ruut ja Rainer Raiend.

Võistkondlikus arvestuses olid parimad TÜASK noored, juuniorid ja naised.

TÜASK jõutõstjate tulemused (medalivõitjad):

NAISED
Noorte Absoluutarvestus:
1. Eliise Mikomägi (61,77 IPF punkti)

Juuniorite Absoluutarvestus:
2.Elisabeth Suits (58,93 IPF punkti)

Avatud klass
-52 kg
1. Amanda Margaret Treier, 45kg
-57 kg
2. Marju Vaagen, 37,5kg
-63 kg
1. Karoliine Holter, 82,5kg (Eesti Rekord)
3. Elisabeth Suits, 70kg

-69kg
3.Paula Põldoja, 35kg

-76 kg
2. Eliise Mikomägi, 80kg (Eesti noorte Rekord)

-84 kg
3.Maarja Öpik, 55kg

Naiskondlik arvestus:
1. TÜASK naiskond (Karoliine Holter, Eliise Mikomägi, Elisabeth Suits)

MEHED

Noored

-74 kg
1. Martin Grigorovitš, 82,5kg

-93 kg
1. Mikk Lehtoja, 110kg

-120 kg
2. Kaur-Ruben Ragis, 82,5kg

Noorte võistkondlik arvestus:
1.TÜASK (Eliise Mikomägi, Mikk Lehtoja ja Martin Grigorovitš)

Juuniorid
-93 kg
1. Mihkel Ruut, 130kg
2. Mark Kihu, 127,5kg
-105 kg
3. Markus Lodi, 110kg
-120 kg
1. Rainer Raiend, 135kg
2. Tanel Saimre, 120kg
Juuniorite Absoluutarvestus
3. Mihkel Ruut

Juuniorite võistkondlik arvestus:
1.TÜASK I (Mihkel Ruut, Mark Kihu, Rainer Raiend)
2.TÜASK II (Elisabeth Suits, Tanel Saimre, Markus Lodi)

Avatud klass
-83 kg
1. Alo Lille, 150,5kg (M1 ER)
2. Harri Olak, 142,5kg
3. Allan Nikopensius, 135kg
-93 kg
2. Siim Sammalkivi, 165kg
-105 kg
1. Alex-Edward Raus, 180kg
2. Alexander Andrusenko, 180kg

Meeskondlik arvestus:
3. TÜASK (Alex-Edward Raus, Alexander Andrusenko, Siim Sammalkivi, Alo Lille)