MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja õppeaasta 2014/2015 (periood 01.11.2014-31.05.2015) korvpalli üldkehalise ettevalmistuse treeneri õppe-praktika stipendiumi.

Stipendiumi eesmärk on toetada treenerile vajalike teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist. Stipendiaat kohustub stipendiumiperioodi jooksul omandama teadmisi ja oskusi Spordiklubi korvpalli  treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Stipendiumile kandideerimise eelduseks on treeneri kutse olemasolu või selle omandamine.

Stipendiumi suuruseks on kuni 2000 eurot õppaastas ja välja antakse kuni 4 stipendiumi. Stipendium makstakse stipendiaadi arvelduskontole igakuiselt võrdsete osamaksetena. Stipendiumi määrajal on õigus stipendium lõpetada, kui Stipendiaat ei kasuta stipendiumi vastavalt stipendiumi eesmärgile.

Stipendiumile konkureerimiseks esitada stipendiumi taotlus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi aadressile Ujula 4, Tartu, hiljemalt 31. oktoobriks 2014.