Edasi sisuni

Lauatennise Tartu meistrivõistlustel saavutati esikohti

Nädalavahetusel toimusid lauatennise Tartu meistrivõistlused ja TÜ ASKi sportlased kogusid võistlustelt hulga medaleid.

Janno Järve saavutas esikoha juunioride klassis ja noormeeste paarismängus koos Jürgen Güssoniga.

Märkimist väärib kindlasti ka Janno Järve 5. koht meeste klassis ja meeste paarismängu II koht koos Margus Kasega.

Kolm esikohta saavutas Arabella Amelia Leppik (N 13 klassis, paarismängu noorte üldarvestuses Triinu Vaheriga ja segapaarismängus Aaro Põdraga.

Triinu Vaher saavutas N 15 klassis I koha, paarismängus Arabellaga I koha ja naiste üldarvestuses III koha.

M 15 Oskar Kurvits III koht; meeste arvestuse 27.koht

M 17 Juunioride klassis I Koht Janno Järve; meeste klassis 5 koht ja meeste paarismängus II koht

Tüdrukud

N 13 klass Arabella Amelia Leppik I koht; tüdrukute paarismängu üldarvestuses I koht koos Triinu Vaheriga; segapaarismängus koos Aaro Põdraga I koht
N 13 Hanna Pihu II koht

N 15 klassis Triinu Vaher I koht; naiste klassis saavutas Triinu Vaher III koha ja naispaaris III koht.