Edasi sisuni

Maadlejad võtsid mõõtu Soomes ja Venemaal

Möödunud nädalavahetusel võistlesid täiskasvanud  Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi maadlejad rahvusvahelistel võistlustel Soomes ja Venemaal.

Helsingi Open 2018 ,vabamaadluses

-65 kg

Kevin Ervald 4. koht

Jaan Grosberg 7. koht

Esimeses ringis võitis Ervald rootsi sportlase (rootslane tuli selles kaalus 3.kohale) seisuga 13:12. Ervald oli veel 10 sekundit ennem lõppu 4 punktises kaotusseisus, õnnestunud viimase sekundi võttega sai Eesti noormees aga võidu.

Teises ringis võitis Ervald kindlalt Soome sportlase 12:2. Kahjuks pärast seda matši oli Ervald sunnitud katkestama, sest nädala sees saadud selja trauma treeningul ei lubanud rohkem maadelda.

-70kg

Rainer Grosbergi loos ei soosinudkaotus tuli vastu võtta selle turniiri võitjalt. Napp kaotus ka 2. kohale platseerunud võistlejalt. Grosberg võitis küll esimese poolaja, kuid kogenum vastane jäi ikkagi peale. Nii saavutas Grosberg kokkuvõttes 6. koha.

Venemaal Peterburis toimunud rahvusvahelisel kreeka-rooma maadluse turniiril saavutas Ott Saat (-67kg) 8. koha.